Baltic Transline vs Kauno savivaldybė & Policija (82:48)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1491

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę aikštės šeimininkai išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu bei šventė pergalę rezultatu 82:48 (25:15, 17:11, 10:13, 30:9).

Jau pačioje susitikimo pradžioje aktyviau puolime žaidę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau iš toli pasižymėjęs R. Miladauskas skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo. Vis tik, čia pat spurtą 7:0 surengę „Baltic Transline“ krepšininkai ir vėl atitrūko bei išlaikė dviženklę persvarą iki pat ketvirčio pabaigos. Antrame kėlinuke iš toli kelis kartus pasižymėjęs G.Rūkas neleido aikštės šeimininkams pernelyg atitrūkti, tačiau, nepaisant to, trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis taškus rinkę „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai ilsėtis išėjo turėdami šešiolikos taškų atotrūkį. 42:26.

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau atrodę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau antroje ketvirčio pusėje puolimą pagyvinusi „Kauno savivaldybė & Policija“ surengė nedidelį spurtą, kurio dėka iki trečiojo kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki trylikos taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Baltic Transline“ sudėjo visus taškus ant „i“ ir, daugiausiai A. Keršio pastangomis, surengė spurtą 12:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 25-ių taškų. Kiek vėliau G.Rūkas dar timptelėjo svečius į priekį, tačiau rungtynes dar vienu įspūdingu spurtu užbaigę aikštės šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę. 82:48

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 26 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Kęstutis Kaupas – 16 tšk., Modestas Paršeliūnas – 14 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aivaras Keršis – 12 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Gytis Rūkas – 30 tšk., Tadas Ališauskas – 8 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Liutauras Sakalauskas – 7 tšk. (12 atk. kam.)

SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Prastai startavę „Baltic Transline“ vėliau atsigavo ir susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 17:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)