SK „Vertigo“ vs LSMU VА & Statybų vizija (61:58)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 18:17 val., peržiūros: 1509

Sekmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ SC „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė SK „Vertigo“ (2/2) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę “ LSMU VА & Statybų vizija“(2/2).

Rungtynės prasidėjo technine pražanga “ LSMU VА & Statybų vizija“ ekipai dėl vėlavimo į rungtynes. Labai nerezultatyviai prasidėjo rungtynės ir po penkių minučių svečiai pirmavo vienu tašku ( 1:2). Po minutės pertraukėlės ekipos pavyko susitvarkyti su puolimu , kur svečiai pirmieji įgijo pranašumą ( 8:11). Likus žaisti apie minutę laiko “ LSMU VА & Statybų vizija“ išsaugojo pranašumą – 10:14.

Antrame kėlinyje šeimininkams sunkiai sėksi apsiginti nuo tolimų metimų varžovų ( 14:22). M.Petrauskas toliau tempė komandą ant pečių, kur “ LSMU VА & Statybų vizija“ susikrovė dviženklį pranašumą ( 20:33). Kėlinuko pabaigoje SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą ir prieš ilgąją pertrauką pranašumas išaugo iki 19 taškų – 23:42.

Po ilgosios pertraukos SK „Vertigo“ pradėjo „sausa“ atkarpa ir skirtumas sumažėjo iki trylikos taškų ( 29:42). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur išjungė iš žaidimo M.Petrauską ir atotrūkis sumažėjo iki 9 taškų ( 41:50). Per likusį laiką pranašumas nepakito – 42:50.

Ketvirtame kėlinyje SK „Vertigo“ toliau mažais žingsniukais mažino rezultatą ( 48:51). “ LSMU VА & Statybų vizija“ sužaidė keletą sėkmingų atakų ir atstatė 7 taškų pranašumą ( 48:55). P.Balčiūnas smeigė tritaškį metimą ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų ( 53:55). Likus žaisti tris minutes A.Navickas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga ir svečiai liko tik keturiese. SK „Vertigo“ tuo pasinaudojo ir iškovojo pergalę , rezultatu – 61:58.

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Garliauskas – 13 tšk. (20 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 13 tšk.

LSMU VА & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Navickas – 15 tšk., Giedrius Babrauskas – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)