Kauno savivaldybė & Policija vs Makroflex ‒ KTU Plienas (55:52)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 23:31 val., peržiūros: 1864

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, Kauno centro sporto mokykloje įvyko 30+ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „Makroflex ‒ KTU Plienas“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šioje sezono stadijoje, o pirmosiose rungtynėse per plauką laimėjo šiandieniniai svečiai. Atrodė, kad „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipa tiesiausiu keliu žygiuos į pusfinalį, tačiau itin prastai sužaidė lemiamą ketvirtį bei padovanojo pergalę „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipai.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau tuomet jie krito į duobę. Per kiek daugiau nei keturias minutes, jie nepelnė nė taško, o tuo kaip mat pasinaudojo svečių ekipa ir surengė spurtą 13:0, kuris jiems leido įgyti jau devynių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką komandos sužaidė apylygiai, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo vėl apylygiu žaidimu ir „Kauno savivaldybė & Policija“ vis bandė priartėti prie savo varžovų, tačiau tuomet svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo jau 12-os taškų atotrūkį. Per likusį kėlinuko laiką nieko daug neįvyko ir skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:35.

Trečiąjį kėlinuką komandos vėl pradėjo apylygiu žaidimu ir aikštelės šeimininkams niekaip nepavyko priartėti kur kas mažesniu skirtumu prie savo varžovų. Į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipa atsakydavo tuo pačiu. Prieš pat kėlinio pabaigą svečiai pelnė dar septynis taškus paeiliui bei taip savo atotrūkį padidino iki 16-os taškų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 36:52. Lemiamo ketvirčio metu „Kauno savivaldybė & Policija“ nė neketino sudėti ginklų ir kovojo dėl pergalės, nes priešingu atveju, jų sezonas būtų užsibaigęs. Viso kėlinio metu aikštelėje tiesiog dominavo šeimininkų ekipa ir per visą šį ketvirtį, jie nepraleido nė vieno taško! Kita užduotis jiems buvo pelnyti bent 16-ą taškų šiame ketvirtyje. Galiausiai tas jiems pavyko. Likus žaisti kiek daugiau nei dvejoms minutėms, „Kauno savivaldybė & Policija“ persvėrė rezultatą ir įgijo minimalų pranašumą, o per likusį rungtynių laiką pelnė dar keturis taškus, kurie užtikrino jiems pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 57:52.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Raimundas Miladauskas sakė:

“...Sužaidėme neužmirštamas rungtynes! Būdami 7-ta reguliaraus sezono komanda ketvirtfinalyje žaidžiame su 2 vietą užėmusiu varžovu. Be abejonės, šios poros favoritas – Makroflex komanda, todėl savo žaidimą abejose rungtynėse grindėme gynyba. Bet kad varžovas neįmestu per kėlinį nė taško mums neprasižengus nė karto. Čia kažkas iš fantastikos srities. Atkovotus kamuolius smarkiai pralošėme, pirmoje rungtynių pusėje mūsų snaiperiai nesumetė nė vieno tritaškio. Prieš paskutinį ketvirtį – minus 16. Atrodė beviltiška situacija, mūsų sezonas baigtas. Bet gal tuo metu į mūsų salės stogą trenkė šiuo metu mieste siautėjantis žaibas? Nežinau :) Sveikinu vaikinus su puikia pergale, bandysime pakovoti prieš stiprų varžovą ir lemiamose rungtynėse...“

Kauno savivaldybė & Policija: Martynas Balkus – 15 tšk., Tomas Grigalevičius – 13 tšk., Giedrius Klimavičius – 13 tšk.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Andrius Knezys – 15 tšk., Nerijus Dirsė – 12 tšk., Donatas Rimkevičius – 7 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2017 balandžio 03 d., 13:22 val.
tą pačią dieną... tik truputuką skirtumas didesnis...
cminde72017 balandžio 03 d., 11:51 val.
Tokio bajerio dar neteko girdėti :)
„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)Fantastiškame „trileryje“ lemiamu metu fortūna atsisuko į Kauno Savivaldybė&Policija pusę (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:57 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)