Makroflex vs Šernai (60:52)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“

2016 balandžio 19 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1254

Balandžio 19 dieną „Kauno kolegijos“ mažojoje salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ primenybių pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Makroflex“ priemė svečius „Šernus“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Sekančią minutės atkarpą rezultatu 4:0 laimėjo „Makroflex“, o „Šernai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar du taškus pelnė šeimininkai (10:4). Devintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (14:6). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė šernai, kurie pelnė septynis taškus be atsako ir sumažino „Makroflex“ persvarą iki vieno taško (14:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Šernai“. Pirmą dviejų minučių atkarpą jie laimėjo rezultatu 0:4 ir privertė „Makroflex“ paprašyti minutės pertraukėlės. Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Šernai“ turėjo septynių taškų pranašumą (14:21). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Makroflex“ (17:21). Pamažu „Makroflex“ vijosi varžovus, o kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus (25:25). Visgi baigiantis pirmai rungtynių pusei taiklus „Šernų“ triatškis padėjo jiems įgyti trijų taškų pranašumą (25:28).

Trečio kėlinio pradžioje „Makroflex“ pasivijo varžovus (28:28). Antrą minutę savo taškų sąskaitą ketvirtyje atidarė “Šernai“ (28:31). Vėliau spurtą surengė šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (36:31). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (38:38). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus (42:42). Paskutines dvi ketvirčio minutes šiek tiek geriau sužaidė „Makroflex“, kuriem pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (47:44).

Pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Šernai“, bet patys per tą laiką pelnė tik du taškus (47:46). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas (49:48). Netrukus spurtą pradėjo „Makroflex“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako ir likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos privertė minutės pertraukėlės paprašyti „Šernus“ (57:48). Po jos keturis taškus be atsako pelnė svečiai (57:52). Iki kėlinio pabaigos buvo likę minutė, o minutės pertraukėlės paprašė „Makroflex“. Visgi per likusį laiką šeimininkai persvarą išlaikė ir įveikė varžovus rezultatu 60:52.
.

„Makroflex“ serijoje iki dviejų pergalių pirmauja rezultatu 1:0. Antros pusfinalio rungtynės vyks balandžio 25 dieną 20:30 A. Sabonio KC sporto salėje.

„Makroflex“ komandos atstovas: „Šiandien mums labiau sekėsi ir geriau gynėmės. Rungtynės buvo labai nerezultatyvios. Klydo tiek viena komanda tiek kita. Ketvirtame kėlinyje varžovai įmetė tik aštuonis taškus, kaltino teisėjus, kad rungtynės buvo grubios. Rungtynės grubios ir nerezultatyvios būna visada, pernai pusfinalyje viskas taip pat buvo. Kova antrose rungtynėse buys lygiai tokia pati. Šiaip pergalę lėmė daug smulkių detalių ir gynyba ketvirtame kėlinyje, kai varžovams praktiškai neleidome įmesti taškų.

Makroflex: Sergej Korolkov – 16 tšk., Nerijus Dirsė – 15 tšk., Justinas Leitanas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 13 tšk., Paulius Juchnevičius – 12 tšk., Skirmantas Staniulis – 9 tšk.

„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)Vos keturiese likę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti prieš „Remzą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:35 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Makroflex“ pasiekė pergalę bei sutvirtino lyderio poziciją (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)