UNO vs Šernai (49:79)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 23:30 val., peržiūros: 1016

Trečiadienį, kovo 30-ąją, J. Dobkevičiaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos „Jabra“ pirmenynių ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų „UNO“ ir svečių „Šernų“ komandų. Šiandien buvo žaidžiamos antrosios šios poros rungtynės. Pirmosiose užtikrintą pergalę iškovojo „Šernai“ rezultatu 51:69. Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu, tačiau ekipos dažnai klydo,o kartais ir metimai iš gerų padėčių skriedavo pro šalį. Sužaidus keturias minutes pirmieji taškų badą nutraukė svečiai. Įpusėjus ketvirtčiui „Šernai“ turėjo 5 taškų persvarą (2:7). Likusį laiką vyravo lygus žaidimas, bet šeimininkams nepavyko išlyginti rezultato ir po pirmojo kėlinuko „UNO“ atsilikinėjo 3 taškais – 10:13.

Antrąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo M.Gailiūnas sumažindamas savo komandos atsilikimą iki minimumo, bet perimti rungtynių kontrolės į savo rankas vis viena nepavyko. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio svečiai jau turėjo rekordinę 9 taškų persvarą – 17:26. Šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus iš perimetro, o baudos aikštelėje juos supančiojo varžovų dvigubinimas prieš M. Gailiūną. Prie prasto rezultato prisidėjo ir daug klaidų, kurias svečiai vertė lengvais taškais iš po krepšio. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – 26:36.

Po didžiosios pertraukos „Šernų“ krepšininkai ir toliau nesunkiai rinko taškus, nes penkiese susirinkę „UNO“ krepšininkai, tiesiog nebeatlaikė varžovų diktuojamo tempo. Daugiau jėgų turėję svečiai suaktyvino gynybą ir išprovokavo dar daugiau klaidų. Sužaidus pusę kėlinuko skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis – 34:54. „UNO“ vyrai ir toliau nerado jokių būdų kaip stabdyti įsibėgėjusį „Šernų“ taškų traukinį, patiems užpulti irgi nesisekė. Gal jau ir rankos nusviro, o gal jau ir jėgų nebeužteko. Po trijų kėlinukų komandas skyrė nepadorus 28 taškų skirtumas – 38:64.

Paskutinis ketvirtis šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos puikiai suprato, kas žengs į kitą etapą, o kam sezonas jau baigtas. Sužaidus apie tris minutes šeimininkų deficitas buvo jau 30 taškų. Nors didžiausias atotrūkis tarp komandų buvo 37 taškai, tačiau šeimininkai garbingai sužaidė ketvirčio pabaigą ir sumažino skirtumą iki 30 taškų. Rungtynes rezultatu 49:79 laimėjo „Šernai“ ir keliauja į 30+ lygos pusfinalį, o „UNO“ komandai, deja, sezonas jau baigtas.

Po rungtynių paklaustas, ką mano apie rungtynes, „Šernų“ puolėjas, Skirmantas Staniulis kalbėjo:

„Laimėjom šiandien, viskas gerai. Laukia kitas etapas, pergalė visada smagu, bet šiandien jau galvojom apie kitą etapą ir būsimus varžovus. „UNO“ vyrams linkime geros vasaros ir išsigydyti traumas, nes serijoje prieš mus jiems tikrai pritrūko traumuotų žaidėjų.“

UNO: Modestas Gailiūnas – 18 tšk. (18 atk. kam.), Rolandas Tamošiūnas – 12 tšk., Nedas Kundrotas – 8 tšk.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Aivaras Grigaliūnas – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 14 tšk., Paulius Atkočiūnas – 14 tšk.

„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Šernai“ pasiekė antrąją pergalę (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)