Šilainiai vs Makroflex (79:64)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šilainiai išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 22:32 val., peržiūros: 934

Kovo 31 dieną įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių atkrintamųjų atsakomasis mačas tarp „Šilainiai“ ir „Makroflex“ ekipų. Pirmąjį susitikimą laimėjo „Makrofelx“ ekipa rezultatu (61:45). Todėl šiandien šeimininkams „Šilainiams“ nebuvo kur trauktis ir reikėjo iškovoti pergalę, nes kitu atveju jų varžovai keliautu į finalo ketvertą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie startavo rezultatu (0:5) ir įsiveržė į priekį. T.Vasiliausko tritaškis sumažino atsilikimą (3:5), tačiau svečiai atakavo greitai ir tiksliai ir po kelių sekundžių „Makroflex“ ekipos gynėjas A.Knezys smeigė tritaškį ir persvara vėl 5 taškai (3:8). Sužaidus 4 minutes šeimininkai išlygina rezultatą po taiklaus R.Strybio dvitaškio (8:8). Nuo šios atkarpos ekipos rungtyniauja apylygiai, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidžia geriau ir po pirmųjų 10 minučių pirmauja rezultatu (27:16).

Antrajame kėlinyje svečiai neranda savo žaidimo ir niekaip negali perlipti pelnytų 16 taškų ribos. Tuo tarpų šeimininkai pajuto savo žaidimą ir skirtumas išaugo (30:14). Per visą kėlinį svečiai pelnė vos 6 taškus. Po 2 kėlinių „Šilainiai“ pirmauja rezultatu (41:22).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos žaidė lygiai, tačiau tas svečių netenkino. Vis dėlto „Makroflex“ ekipai nesisekė mažinti atsilikimo ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo (49:29). Antroje kėlinio pusėje svečiai pagerino puolimą, tačiau apsiginti nesisekė, todėl skirtumas vis dar buvo didelis (61:39).

Ketvirtajame kėlinuke „Makroflex“ stengėsi kovot iki galo, tačiau šeimininkai rungtyniavo protingai ir susikrauto pranašumo neketino prarasti. Todėl nuaidėjus rungtynių sirenai rezultatu (79:64). „Šilainiai“ šventė pergalę ir išlygino serijos rezultatą (1:1)

Po rungtynių „Šilainių“ trenerio V.Kapočiaus paklausus ko tikisi lemiamose rungtynėse teigė:

Tikimės atkaklios kovos iš varžovų, visgi vyksta kova dėl patekimo į finalo ketvertą.

Šilainiai: Tadas Vasiliauskas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 12 tšk., Julius Svirka – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Rimkevičius – 14 tšk., Deividas Milaknis – 14 tšk., Nerijus Dirsė – 10 tšk.

„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ įveikė vienus iš grupės autsaiderių (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Šaltesnius nervus pademonstravę Šilainiai iškovojo lengvą pergalę. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)