Potencialas vs Plastena (101:99)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 18 d., Antradienis, 21:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo

2024 birželio 18 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 118

Antradienį, birželio 18 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Potencialas“ ir „Plastena“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Potencialas“ įmetė net 6 tritaškius per kėlinį ir puolimo banga dominavo prieš „Plasteną“. Antrajame kėlinyje „Potencialas“ toliau išlaikė savo pranašumą ir tiesiog buvo geresnė komanda aikštėje. Ant R. Balčiaus pečių laikėsi „Plastena“, kurie be jo strigo puolime ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo 56:40.

Antroje pusėje „Plastena“ nepasidavė ir mažino skirtumą iki vienženklio, bet sėkminga „Potencialo“ atkarpa sukrovė jiems 20 taškų persvarą prieš ketvirtąjį kėlinį. Vis gi, atkarpų krepšinis vėl leido „Plastenai“ grįžti ir vos per vieną metimą „Potencialas“ išsigelbėjo šiose rungtynėse rezultatu 101:99 (32:20, 24:20, 28:23, 17:36).

„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)