Potencialas vs BC „Rhino“ (86:79)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“.

2024 birželio 17 d., Pirmadienis, 20:06 val., peržiūros: 73

Pirmadienį, sausio 8 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Potencialas“ ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje 3 tritaškiai nuo lentos iš BC „Rhino“ krepšininkų leido jiems susikrauti solidų 14 taškų pranašumą per pirmąjį kėlinį. Antrajame kėlinyje „Potencialas“ grįžinėjo iš šalto dušo patirto pirmajame kėlinyje, bet tarp komandų išliko dviženklis skirtumas – 47:37.

Antroje pusėje „Potencialas“ greit išlygino rezultatą kažkiek pristabdydami V. Kamarūną ir prieš paskutinį kėlinį pirmavo rezultatu 61:59. Paskutiniame kėlinyje komandos kovojo iki paskutinių minučių. Vis gi, pabaigą geriau sužaidė „Potencialas“ laimėjo rezultatu 86:79.

Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)