KAUNAS vs VAIŠVYDAVA (105:69)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kaunas" nesunkiai nugalėjo "Vaišvydava" komandą

2009 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 16:47 val., peržiūros: 3409

Šeštadienio popietę, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "C" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Kaunas" ir svečių "Vaišvydava" krepšininkų. Šeimininkai nieko nelaukę pradėjo rungtynes taikliu tritaškiu metimu, o vėliau tiesiog "subombardavo" varžovus labai taikliai metydami iš trijų taškų zonos. Per pirmąjį kėlinį susikrovę septyniolikos taškų persvarą, komandos "Kaunas" krepšininkai nulėmė rungtynių baigtį. Nuolat didinę persvarą jie pasiekė eilinę savo pergalę rezultatu 105:69.

Pirmąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo šeimininkai. Jie puikiai atakavo iš dviejų ir trijų taškų zonos, o po netaiklių varžovų atakų "imdavo" visus kamuolius po savo krepšiu. M.Lenkus ir A.Makūnas kartu sudėjus pataikė penkis tritaškius ir atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau darosi aiškus. Po pirmojo kėlinio rezultatas 29:12 "Kaunas" komandos naudai.

Antrąjame kėlinyje šeimininkai nesustojo. Komandos aukštaūgiai rinko taškus iš artimesnių nuotolių, o puikiai žaidęs A.Makūnas jiems dalino rezultatyvius perdavimus. "Vaišvydava" komanda bandė vytis šeimininkus, tačiau jiems rungtynės klostėsi sunkiai. Jų žaidime jautėsi įtampa, kai tuo tarpu "Kaunas" komanda žaidė atsipalaidavus ir savo malonumui. Antrąjį kėlinį pralaimėję septynių taškų skirtumu, svečiai jau atsilikinėjo rezultatu 52:28.

Trečiąjame kėlinyje žaidimas apsilygino. Svečiai ėmė pataikyti tritaškius, o šeimininkai, šiektiek atsipalaidavę, nepataikydavo iš patogių situacijų. Trečiąjame kėlinyje jie metė daugiau tritaškių nei dvitaškių, tačiau dauguma jų buvo taiklūs ir tai neleido svečiams laimėti trečiojo kėlinio didesniu skirtumu. Trečiąjį kėlinį pralaimėję tik vienu tašku, šeimininkai vis dar turėjo solidžią persvarą 74:51.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų žaidėjo A. Juškevičiaus tritaškiu. Jis per šį kėlinį pataikė visus tris mestus tolimus metimus ir padėjo komandai dar labiau padidinti persvarą. Jam puikiai talkino A.Makūnas, o svečiai, nors ir neblogai puldami, niekaip nesugebėjo apsiginti ir per ketvirtą kėlinį praleido dar trisdešimt vieną tašką į savo krepšį. Šeimininkai, antroje rungtynių puseje, šiektiek atsipalaidavę ginyboje, bet nesumažinę "apsukų" puolime, iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 105:69.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Aidas Makūnas pelnęs 38 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus bei Mantas Lenkus pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Neverauskas pelnęs 22 taškus.

Komandos "Kaunas" treneris po rungtynių sakė: Nesitikėjom tokių lengvų rungtynių. Mes puikiai pataikėm tritaškius ir neblogai apsigynėm, o svečiams buvo sunku žaisti šešiese.

Komandos "Vaišvydava" komandos treneris teigė: Šiandiena nebuvo nei puolimo, nei ginybos, o tai ir lėmė pralaimėjimą.

"Kaunas" nesunkiai susitvarkė su "Vaišvydava" (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:40 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Kauno kvarco" komandą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Vaišvydava" lengvai nugalėjo "Colts" komandą (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 22:46 val.)"Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:38 val.)Nesunki "Vaišvydavos" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:15 val.)Spurtas trečiajame kėlinyje nulėmė "Vaišvydavos" pergalę (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 16:52 val.)"Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC-2" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 21:32 val.)"Korys-2" svečiuose nukovė "Vaišvydavos" vyrus (2010 sausio 05 d., antradienis, 22:48 val.)"Kauno SRC - 2" svečiuose įveikė "Vaišvydavą" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)