KAUNO SRC - 2 vs KAUNAS (74:99)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 10 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno SRC, V.Krėvės pr. 114, Kaunas LT-50315

"Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC-2"

2009 lapkričio 10 d., Antradienis, 21:32 val., peržiūros: 5225

Antradienį, Kauno Statybininkų rengimo centre, 18:00val. įvyko akistata tarp šeimininkų "Kauno SRC-2" ir "Kaunas" ekipų. Beveik visas rungtynes pirmaves "Kaunas" lengvai nukovė šeimininkų ekipa rezultatu 74:99 (21:22, 16:23, 14:24, 23:30). Rungtynių herojumi tapo M.Lenkus, kuris atliko trigubą dublį (35 taškai, 17 atkovotų kamuolių 11 rezultatyvių perdavimų).

Pirmasis kėlinys vyko lygiai. Šeimininkai T.Eitmančio pastangomis nepaleido svečių ir netgi pirmavo 15:13, 17:16, 21:19. Tačiau kėlinio pabaiga sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ir laimėjo kėlinį 21:22. Pirmajame kėlinyje šeimininkai išmetė, net 29 metimus iš žaidimo (10/29), tačiau taiklumas buvo prastokas.

Antrasis kėlinys virto M.Lenkaus šou. Šiame kėlinyje jis pelnė daugiau nei pusę savo visų taškų (18 taškų). Nors kėlinio viduryje skirtumas buvo vos trys taškai 32:35, baigiantis kėliniui jis išaugo iki 8 taškų – 37:45.

Trečiąjį ketvirtį svečiai žaidė dar užtikrinčiau. Skirtumas po truputį augo ir kėlinio viduryje jau siekė 16 taškų – 44:60. Aukštas rungtynių tempas įtakojo tai, jog buvo daroma daug klaidų ( "Kauno SRC-2" – 23 klaidos, Kaunas – 22 klaidos). Klaidomis naudotis geriau sekėsi "Kaunas" ekipai, kuri daug taškų pelnė po varžovų klaidų. Kėlinio pabaigoje svečiai padidino skirtumą iki 18 taškų – 51:69.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė šiek tiek spausti, tačiau privertę varžovus klysti, tuoj pat klysdavo patys ir praleisdavo lengvus taškus iš po krepšio. Šiame kėlinyje puikiai kamuolius po krepšiu Ž.Leonavičiui skirstė M.Lenkus. Ž.Leonavičius šiame kėlinyje pelnė 15 taškų ir prisidėjo prie to, jog svečių persvara išaugo iki 27 taškų – 61:88. "Kauno SRC-2" rungtynių pabaigoje dar sumažino skirtumą iki 25 taškų ir pralaimėjo rungtynes – 74:99.

Po rungtynių "Kaunas" ekipos treneris teigė, jog komanda žaidė nepilnos sudėties, be pagrindinio įžaidėjo, tačiau visai gerai sužaideme. Truputi pagelbėjo maža salė, visas rungtynes gynėmės zonine ginyba, varžovai nepataikė tritaškių, neutralizavome jų lyderį ir laimėjome. Jauna komanda varžovų. Paklaustas apie M.Lenkaus pasirodymą, treneris teigė, jog jau senai buvo atlikes trigubą dublį, rodos praeitame sezone, šaunuolis.

Pralaimėjusiųjų treneris sakė, jog pagrindinė pralaimėjimo priežąstis – meistriškumas blogesnis, negu varžovų. Pasak trenerio, komandai dar reikia treniruotis, treniruotis ir dar karta treniruotis. Komanda naujai sukomplektuota tik keli žaidėjai likę iš senosios komandos, naujokams dar reikia laiko apsiprasti.

"Kaunas" komandoje geriausiai žaidė: M.Lenkus 35 taškai (17 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų), Ž.Leonavičius 23 taškai (15 atk.kam), J.Navickas 17 taškų.

"Kauno – SRC": L.Garnelis 23 taškų, T.Eitmantis 16 taškų (14 atk.kam), V.Bezrukovas 16 taškų.

"Baltvesa" atkaklioje kovoje nugalėjo "Kauno SRC-2" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Kauno kvarco" komandą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Kolpingo kolegija" neatsilaikė prieš "Kauno SRC-2" (2010 vasario 23 d., antradienis, 23:27 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno SRC-2" (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:03 val.)"Colts" šiaip ne taip įveikė "Kauno SRC - 2" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 19:50 val.)"Kaunas" nesunkiai nugalėjo "Vaišvydava" komandą (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 16:47 val.)"Kaunas" sutriuškino "Kėdainius" (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:18 val.)"Kaunas" po atkaklios kovos nusileido "Koriui - 2" (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:31 val.)"Kaunas" nesunkiai susitvarkė su "Vaišvydava" (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:40 val.)Aido Makūno šou ir "Kaunas" pergalė (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 23:43 val.)