CELSIS vs ESS (69:78)"Diremta" taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 01 d., Antradienis, 18:30 val. @ Vaižganto vidurinė mokykla, Skuodo g. 27, Kaunas LT-45131

Po atkaklios kovos "ESS" pergalė ir trigubas E.Sliežausko dublis.

Puikias rungtynes sužaidė Esmiraldas Sliežauskas pelnęs 37 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir išprovokavęs 10 pražangų surinkęs 39 naudingumo balus
2008 balandžio 01 d., Antradienis, 21:14 val., peržiūros: 7113
Šiandien (04-01) "Vaižganto" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "ESS" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių įsiveržusi į priekį "Celsis" ekipa pirmavo beveik visą laiką. Kol sustygavę žaidimą ir perėmę iniciatyvą į savo rankas rezultatą persvėrė "ESS" komandos žaidėjai. Svečiams pavyko ne tik išlaikyti pranašumą, bet jį ir padidinti iki 9 taškų. Pergalę šventė "ESS" ekipa.

Pirmas kėlinukas prasidėjo abiejų komandų taikliais mėtimais iš vidutinio nuotolio. Toliau šeimininkai surengę pora greitų atakų pabėgo į priekį rezultatu 9:4. Ši persvara buvo padidinta kėlinuko viduryje, kai po nuostabaus puolimo "Celsis", pelnę 9 taškus be atsako, atitrūko iki solidžios persvaros 21:6. Tačiau ilgai džiaugtis nebuvo kuo. Du taiklūs baudos metimai ir paskutinę kėlinio sekundę E.Sliežausko pelnytas tritaškis leido "ESS" sumažinti deficitą iki 7 taškų. Kėlinuko rezultatas buvo 21:14.

Antrame ketvirtyje žaidimas susilygino. Abi komandos dažniau laimę bandė iš tolimų distancijų. Šis kėlinukas pasibaigė lygiu rezultatu 13:13 (34:27).

Trečiame kėlinuke nuo pat pradžių svečiai pradėjo protingiau žaisti gynyboje ir provokuoti varžovų klaidas. Pridarę nemažai kvailų klaidų ir pralaimėję kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai liko besivejančios komandos vaidmenyje. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 50:52 (16:25).

Ketvirtame ketvirtyje abi komandos dar turėjo šansus išplėšti pergalę. Svečiai leidę priartėti varžovams vėl pabėgdavo į priekį. Galutinį tašką šiose varžybose padėjo du "ESS" tritaškiai iš eilės, pasiekdami dviženklę taškų persvarą (60:70). Per likusį kėlinuko laiką svečių persvara ištirpo tik iki devynių taškų. Galutinis rezultatas buvo 69:78 (19:26).

Po varžybų pakalbintas "Celsis" ekipos strategas teigė , kad komanda sužaidė gan gerai kaip be savo trijų pagrindinių žaidėjų. Iš komandos skirti žaidėjų nepanoro, nes jo manymu visi žaidė vidutiniškai. Teisėjams skyrė 8 balus.

"ESS" treneris Vaidas Dikšaitis džiaugėsi iškovota pergale ir teigė, kad ji pasiekta atkaklios kovos dėka. Į rungtynes atvyko tie darbuotojai, kurie po darbų susirenka pažaisti krepšinį Kauno elektrinės sporto salėje ir dažniausiai žaisdavo priešingose komandose. Tačiau šiandien teko kovoti vienoje ekipoje ir pavyko pasiekti pirmąją pergalę. Strategas teisėjams skyrė po 10 balų.

"Celsis" ekipoje rezultatyviausi buvo A.Slopšnys 21 taškas ir J.Sindaras 17 taškų.

"ESS" ekipoje išsiskyrė E.Sliežauskas atlikęs trigubą dublį 37 taškai , 11 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų, naudingumas 39 balai, taip pat ženkliai prie pergalės prisidėjo Nedas Kerevičius ir Darius Pauža pelnę po 15 taškų
Sunki "ESS" pergalė (2008 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)"ESS" neatsilaikė prieš "E-linijos" (2008 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:54 val.)"Baltic Pack" iškovojo pergalę tik po pratęsimo (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 20:06 val.)Emocijų kupinoje kovoje "Celsis" nugalėjo "Santechninę Įrangą" (2008 balandžio 08 d., antradienis, 20:25 val.)"ESS" nepasigailėjo "Santechninės Įrangos" (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Celsis" išplėšė pergalę iš "Santeros" rankų (2008 balandžio 15 d., antradienis, 20:28 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalę šventė "Celsis" (2008 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"ESS" įveikė "Business partners group" (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Celsis" įveikė Business partners group" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)"Celsis" iškovojo "Diremtos" taurę! (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:33 val.)