SANTERA vs ESS (61:68)"Diremta" taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Sunki "ESS" pergalė

Vitaliukas bando stabdyti Artūrą Čirą
2008 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 21:08 val., peržiūros: 7209
Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Diremtos" taurės varžybos, kuriose susitiko "Santeros" (šeimininkai) ir "ESS" (svečiai) komandos. Po atkaklios kovos, atsilikdami beveik tris kėlinius ir tik ketvirtajame įgiję apčiuopiamesnį pranašumą, pergalę rezultatu 68:61 iškovojo "ESS" komanda.

Pirmuosius 5-is taškus šiose rungtynėse pelnė "ESS" komanda, tačiau "Santeros" vyrai į tai atsakė spurtu 6:1 ir rezultatą išlygino (6:6). Po to kurį laiką žaidimas buvo apylygis, tačiau kėlinio pabaigą galingai sužaidė šeimininkų komanda – spurtas 12:0 leido jiems užbaigti pirmąjį ketvirtį pirmaujant rezultatu 20:12.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos laimėjo po atkarpą 4:0, o vėliau žaidimas visiškai išsilygino ir ekipos atsakydavo taiklia ataka į kiekvieną varžovų taiklią ataką. Visgi ketvirtį minimaliu rezultatu (14:13) laimėjo "ESS" komanda, tačiau prieš didžiąją pertrauką jų deficitas siekė 7-is taškus (26:33).

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova – komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, dėl kiekvieno aikštės centimetro, dažnai netgi su emocijomis. Visgi tai neatnešė nei vienai komandai jokios naudos, t.y. vienai ekipai nepavyko padidinti savo pranašumo, o kitai prisivyti savo varžovų – sužaidus apie du trečdalius trečiojo kėlinio vis tais pačiais 7-iais taškais priekyje buvo "Santeros" komanda (44:37). Tačiau nuo šio momento "ESS" komanda laimėjo likusį kėlinio laiką 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – prieš lemiamą kėlinį rezultatu 48:46 pirmavo jau svečiai.

Ketvirtajame kėlinyje "Santeros" komanda netruko išlyginti rezultatą, tačiau tada "sausą" atkarpą 7:0 laimėjo "ESS" ir nutolo nuo varžovų (55:48). Tačiau šeimininkai nesiruošė taip lengvai atiduoti pergalės ir, artėjant ketvirčiui į pabaigą, rezultatą sumažino iki dviejų taškų (57:59). Ir nors po šio momento "Santera" griebėsi baudų taktikos, tačiau svečiai gana taikliai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 68:61.

Puikiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo E.Sliežauskas, kuris pelnė beveik pusę komandos taškų – 32 taškai. Gerai jam talkino N.Kerevičius (14 taškų) ir T.Jakubavičius (13).

"Santeros" komandoje rezultatyviausiai žaidė D.Balčius (17 taškų), o G.Sabalys ir M.Grigas pridėjo po 14-a taškų.

"ESS" komandos žaidžiantis treneris E.Sliežauskas sakė, kad tris kėlinius kova klostėsi labai sunkiai, bet ketvirtajame komanda susikaupė ir nugalėjo. Strategas teisėjų darbą įvertino devynetais.

"Santeros" komandos žaidėjas A.Slivinskas teigė, kad jis ir komandos draugai buvo įpratę žaisti prie teisėjų toleruojamo grubesnio žaidimo, o šiandien buvo švilpta už kiekvieną prisilietimą. Anot žaidėjo, teisėjai verti tik penkių balų.
Pirmoji "Baltic Pack" pergalė! (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"ESS" neatsilaikė prieš "E-linijos" (2008 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:54 val.)Po atkaklios kovos "ESS" pergalė ir trigubas E.Sliežausko dublis. (2008 balandžio 01 d., antradienis, 21:14 val.)"ESS" nepasigailėjo "Santechninės Įrangos" (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Santeros" pergalė prieš "Santechninę įrangą" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)"ESS" įveikė "Business partners group" (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Elinta" nesunkiai susitvarkė su "Santera" (2008 balandžio 08 d., antradienis, 20:53 val.)"E-Linijos" nugalėjo "Santeros" komandą (2008 balandžio 22 d., antradienis, 20:56 val.)"Celsis" įveikė "Santerą" (2008 balandžio 29 d., antradienis, 19:54 val.)"Baltic Pack" iškovojo pergalę tik po pratęsimo (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 20:06 val.)