KAUNO ENERGIJA vs NAFTELF & NOWACO (90:79)"ĮMONIŲ+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 15 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" įrodė savo pranašumą prieš "Naftelf & Nowaco"

2008 kovo 15 d., Šeštadienis, 21:13 val., peržiūros: 6546
Šį vakarą (03-15) "Kauno Energija" savo aikštėje priėmė "Naftelf & Nowaco" komandą. Pirmoje varžybų pusėje abi komandos rodė panašų žaidimą, todėl ekipas skirdavo tik keletas taškų. Antroje pusėje vaizdas apsivertė. Laimėję trečiąjį ketvirtį šeimininkai iki pat varžybų pabaigos išlaikė susikrautą persvarą ir pergalę šventė rezultatu 90:79.

Pirmas kėlinys prasidėjo nesėkmingu M.Antanaičio dėjimu. Pora sėkmingų epizodų gynyboje, greitos atakos ir šeimininkai jau turėjo šešių taškų persvarą. Tačiau šią persvarą pavyko išlaikyti neilgai. Netrukus svečiai laimėjo atkarpą 0:11 ir persvėrė rezultatą į savo pusę .
"Kauno Energija" per šį kėlinuką pridarė daug klaidų (6 klaidos), bet nuo varžovų po pirmojo kėlinio atsiliko tik minimaliu taškų skaičiumi. Kėlinio rezultatas buvo 18:19.

Antras kėlinukas buvo gan panašus į pirmąjį. Ir vėl kėlinuką geriau pradėję šeimininkai rezultatą persvėrė į savo pusę.Šeimininkai sumažinę klaidų skaičių, pagerinę pataikymą iš vidutinių distancijų prieš ilgąją pertrauką susikrovė septynių taškų persvarą. Rezultatas buvo 37:30 (19:11).

Trečias kėlinys prasidėjo galingu D.Sakalausko dėjimu į svečių krepšį. Toliau kėlinuke
"Kauno Energija" nesustodama tolo nuo varžovų.Puikus priekinės linijos žaidimas šeimininkų komandoje jų komandai leido susikrauti didžiausią persvarą , kuri siekė 15 taškų. Kėlinuko rezultatas buvo 32:24 (69:54).

Ketvirtame ketvirtyje
"Naftelf & Nowaco" komandos gelbėtoju bandė tapti V.Gudaitis, kuris vien per šį kėlinuką surinko net 19 taškų. Bet vieno žaidėjo pastangų buvo maža. Vienas kito nesupratimas ir pykčiai dėl klaidų neleido sumažinti turėto deficito. Galutinis rezultatas buvo 90:79. Tai pirmoji "Kauno Energija" pergalė atkrintamosiose varžybose.

Šeimininkų komandoje labiausiai aikštelėje pasižymėjo D.Sakalauskas 26 taškai ir S.Zburmirskas 17 taškų, o svečių ekipoje labiausiai pastebimi buvo V.Gudaitis 33 taškai ir M.Venskūnas 16 taškų.

Teisėjams buvo skirti maksimalūs vertinimai, 10 balų.
Kauno "Švara-KRG" įrodė savo pranašumą prieš "Naftelf-Nowaco" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:17 val.)"Kauno Energija" nepaliko vilčių "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:49 val.)"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.) "Kauno energija" išsklaidė kaip dūmą visas "Lytagros" iliuzijas (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Naftelf & Nowaco" tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš "AG Group" (2008 sausio 15 d., antradienis, 20:57 val.)Lygioje kovoje pergalę iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)"Kauno energija" namuose sutriuškino "Helviną" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:31 val.)"Kauno Energija" be didesnių pastangų įveikė "Lytagrą" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:20 val.)"Vaidotėnas" iškovojo svarbią pergalę prieš "Naftelf - Nowaco" (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 18:33 val.)