KAUNO ENERGIJA vs VĖJŲ LINIJA (112:82)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 07 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją"

Gedutis atitvertas "Vėjų linijos" aukštaūgių Andriaus ir Vytauto
2007 gruodžio 07 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 7803
Penktadienio vakarą "Įmonių+" lygoje "Kauno energija" savo aikštelėje priėmė "Vėjų liniją". Rungtynėse aiškus pranašumas išryškėjo jau pačioje pradžioje aikštelės šeimininkų gretose, kurie surinko šio vakaro kovai 8 žaidėjus, kai tuo tarpu svečių ekipa žaidimui registravo tik 6 savo komandos žaidėjus. Rezultatu 112:82 pergalę iškovojo "Kauno Energija".

Viskas prasidėjo itin ramiai, be jokių emocijų.Tačiau antroje kėlinuko pusėje svečių ekipos žaidėjas R.Rapalas jau sugebėjo užsidirbti techninę pražangą, viskas dar labiau aprimo ir dominavo puolamasis krepšinis, žaidėjai vienas kito visiškai nesistengė stabdyti pražangom, todėl 10 kėlinio minučių prabėgo itin greitai ir dviženklę persvarą susikrovę šeimininkai užbaigė šį ketvirtį rezultatu 27:14.

Antrajame kėlinyje sėkmė nešė svečių ekipos krepšininkus, jų gretose puikiai žaidė V.Vaškevičius, taikliai mėtęs iš vidutinio nuotolio, tačiau prisivyti varžovų taip ir nepavyko. Ketvirtis baigėsi tokiu pačiu skirtumu ir pirmoji rungtynių pusė dviženkliu skirtumu šeimininkų pusėje 54:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesustojo, viskas vyko taip pat greitai kaip nuo pat pradžių, tačiau pasipylė pražangos ir žaidimą tekdavo stabdyti vis dažniau. Svečiai gal kiek pavargo ir pradėjo dažniau klysti, varžovai tuo puikiai pasinaudojo ir įveikę sėkmingą atkarpą šiame kėlinyje išsiveržė į priekį 30 taškų skirtumu. Šeimininkų gretose klaidų skaičius taip pat nebuvo mažas, tačiau jų varžovai gal kiek netinkamai šias progas išnaudojo. Ketvirtis baigėsi rezultatu 87:62.

Paskutiniame kėlinyje "Vėjų linija" dar lyg bandė priešintis šeimininkams, tačiau šie nepasidavė spaudimui ir atsakydavo taikliais metimais. Rezultatu 112:82 užbaigė rungtynes "Kauno Energija", o "Vėjų linijai" beliko tik pripažinti varžovų pranašumą.

Laimėtojų gretose dvigubą dublį atlikęs M.Antanaitis 31 (15 atk.kam.) surinko 38 naudingumo taškus. Taip pat pasižymėjo S.Zburmirskas 24 ir M.Zdanauskas 23

"Vėjų linijai" taškus krovęs V.Vaškevičius 24 (15 atk.kam.) ir M.Gabšys 19 (11 atk.kam.) surinko po dvigubą dublį. Taip pat naudingai sužaidė M.Merfeldas 18

"Sporto fėja" sutriuškino "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"Autokontaktas" užtikrintu skirtumu įveikė "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:12 val.)Kauno švara & KRG" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:35 val.)"Eltecha" namuose iškovojo lengvą pergalę prieš "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:20 val.)"Projektų Gama" neturėjo vargo su "Vėjų Linija" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Kauno energijos" triuškinančioje pergalėje naujas rekordas! (2008 sausio 11 d., penktadienis, 22:16 val.)"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.)Sėkmingas "Vijoklės" startas "Įmonių+" lygoje (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:13 val.)