ŪKIO BANKAS vs WATER SER & VEESEADMED (92:35)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Lyg uraganas "Ūkio bankas" nušlavė nuo aikštelės paviršiaus "Water Ser & Veeseadmed"

2007 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 7447
Šį šaltą pirmadienio vakarą, VRM sporto salėje, atmosferą kaitino aikštelės šeimininkai "Ūkio bankas" ir "Water Ser & Veeseadmed". Tiesa, intrigos daug nebuvo, nuo pat pirmųjų akimirkų aikštės šeimininkai ėmė įrodinėt, kas čia stipresnis ir vertesnis pergalės. Rungtynės baigėsi triuškinančia bankininkų pergale 92:35.

Jau nuo pat pirmųjų minučių aikštėje karaliavo "Ūkio bankas". Jų varžovai per pirmąjį ketvirtį padarė net 13 klaidų, kurias be rūpesčių, greitomis atakomis taškais versdavo šeimininkai, kurie kėlinuką laimėjo 24 taškų persvara ( 32:8 ) ir tai nieko gero nežadėjo svečiams.

Antrajame kėlinyje niekas nesikeitė- aikštėje dominavo "Ūkio bankas", tačiau žaidimas šiek tiek sulėtėjo, o svečiai darė mažiau klaidų, taip nesuteikdami oponentams daug progų pelnyt lengvus taškus. Bet kėlinį vėl gi pakankamai solidžiu skirtumu laimėjo šeimininkai ir pridėjo prie savo persvaros, turėtos po pirmojo kėlinio dar 10 taškų- 52:18.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tęsė savo šou, o varžovai mėgino sumažinti skirtumą, tačiau jau turbūt netikėjo savo pergale ir neturėjo lygiaverčio pasipriešinimo, taigi kėlinys pralaimėtas 14 taškų persvara, o bendroj sumoj jau 48 taškų deficitas.

Ketvirtas ketvirtis buvo tik formalumas, šeimininkai žaidė atsipalaidavę, savo malonumui, o "Water Ser & Veeseadmed" kovojo dėl garbės ir mažesnio pranašumo, bet, deja, pralaimėjo ir paskutinį kėlinį 9 taškų persvara ir bendram rezultate patyrė triuškinantį pralaimėjimą 92:35.

Po varžybų nugalėtojų treneris ir žaidėjas, Martynas Dabulis, pastebėjo, kad varžybos nebuvo labai sunkios, be to susirinko visi pagrindiniai žaidėjai, taigi buvo galima išbandyt įvairius gynybos ir puolimo variantus. Be to, "Ūkio bankas" ateityje laukia daug sunkesnių varžybų ir joms ruošiasi štai tokiomis treniruotėmis ( autoriaus pastebėjimas ).

Geriausiai šeimininkų gretose pasirodė A.Ignotas ( 18 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos ir 2 blokai ), T.Kipišas ( 21 taškas, 6 atkovoti kamuoliai, 3 perimti kamuoliai ir rezultatyvūs perdavimai ), M.Dabulis ( 15 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 6 perimti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai) ir K.Česnulevičius ( 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ).

Geriausias svečių gretose buvo S.Gudavičius pelnęs 14 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir blokavęs 2 varžovų metimus.

Komandos buvo pakankamai patenkintos arbitrų darbu: šeimininkai juos įvertino 10 ir 9, o svečiai- 8.

"Olympic casino" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Celsis" krepšininkai, nugalėję "Water Ser & Veeseamed" komandą. (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Ūkio Bankas" sėkmingai pradėjo sezona "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)"Ūkio bankui" dėl pergalės teko atiduot nemažai jėgų ir pakovot (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)50 Evaldo Radionovo taškų nepadėjo "Water Ser & Veeseamed" iškovoti pirmosios pergalės (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:31 val.)Dramatiškose rungtynėse pajėgesni buvo "Water Ser & Veeseadmed" ir iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Agava" išvykoje sutriuškino "Water SER-Veeseadmed" (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 16:39 val.)Permainingoje kovoje nugalėjo "Ūkio bankas" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:49 val.)"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)