ŪKIO BANKAS vs ECOBALTIC (89:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Ūkio bankui" dėl pergalės teko atiduot nemažai jėgų ir pakovot

2007 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 8911

Šį darganotą lapkričio 26 dienos vakarą, viesulus aikštelėje kėlė namuose žaidę "Ūkio banko" krepšininkai ir "Ecobaltic" ekipa. Visas rungtynes pirmavo šeimininkai, tačiau varžovai visą laiką lipo ant kulnų ir neleido nė sekundei atsipalaiduot. Bet vis dėlto, svečiai nesugebėjo pasiekti savo: gal varžovai buvo per stiprūs, galbūt pritrūko jėgų ir pergalę išplėšė pagirtinai žaidę "Ūkio bankas" rezultatu 89:79.

Pradžia rungtynių buvo tikras šokas svečiams: matyt paveikti startinio jaudulio, jie gavo nuo varžovų antausį 18:2 ir tai jau panašėjo į triuškinimo pradžią. Bet "Ecobaltic" nenuleido rankų, susiėmė ir ketvirtį baigė sumažinę persvarą iki 8 – 26:18. Tai buvo lyg grįžimas į žaidimą, pagirtinas noras kovot.

Antrasis ketviritis buvo apylygis: abi komandos nenorėjo nusileist viena kitai, žaidė taškas į tašką, tačiau šeimininkai dar po pirmojo kėlinio turėjo persvarą ir ją išlaikė ir šiame kėlinyje, tačiau tik dėka geriau sužaisto kėlinio galo, nes varžovai jau buvo gerokai pagąsdinę bankininkus, sumažindami skirtumą iki 4. Taigi po pirmosios pusės rungtynių "Ūkio bankas" vis dar turėjo apčiuopiamą pranašumą – 48:41.

Po ilgosios pertraukos, tęsėsi įdomi kova. "Ecobaltic" vis stengėsi perimti žaidimo vadžias į savo rankas: atakavo neblogai, tačiau varžovai taip pat jiems nenusileido ir prieš paskutinį ketvirtį jau turėjo dviženklę persvarą – 68:57.

Paskutinis kėlinys taip pat buvo įtemptas, atkaklus, vyko taškas į tašką, kas buvo paranku šeimininkams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:79.

Po rungtynių "Ecobaltic" arbitrus įvertino 9, o nugalėtojų lyderis ir vadovas M.Dabulis sakė, kad teisėjai dirbo neblogai ir įvertino jų darbą 9. Taip pat jis pabrėžė, kad šios rungtynės buvo vienos sunkesnių, varžovas pasitaikė rimtas ir , kad vienas iš labai padėjusių pergalės faktorių buvo namų sienos.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo dvigubą dublį atlikęs M.Dabulis ( 31 taškas, 10 išprovokuotų pražangų, 4 perimti kamuoliai ir 3 rezutatyvūs perdavimai ), 19 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 8 perimtus kamuolius pridėjo T.Konovalovas, 13 kamuolių po krepšiais sugriebė ir 5 rezultatyvius perdavimus atliko K.Česnulevičius.

"Ecobaltic" komandoje labai gerai sužaidė K.Rainys ( 34 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir perimti kamuoliai bei 9 išprovokuotos varžovų pražangos ).

"Ūkio Bankas" sėkmingai pradėjo sezona "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)Lyg uraganas "Ūkio bankas" nušlavė nuo aikštelės paviršiaus "Water Ser & Veeseadmed" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Antroji "Ecobaltic" pergalė (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:14 val.)"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)"Ecobaltic" užtikrintai įveikė "Projektų Gamą & Mobiringą" (2007 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)27 "Ekotermijos serviso" klaidos! (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Celsiui" koją pakišo tragiškas ketvirtasis kėlinys (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 20:39 val.)"Ūkio Bankas" dar neprarado vilties patekti į atkrintamąsias varžybas (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)"TEO LT" svečiuose po atkaklios kovos įveikė "Ecobaltic" (2008 sausio 08 d., antradienis, 22:19 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Ecobaltic" palaužė "Inreal - Invalda" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:39 val.)