LIBORA vs BC SPORTO FĖJA - 2 (66:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 24 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

„BC Sporto Fėja“ sugebėjo nugalėti „Libora“

2010 vasario 24 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 2838

Trečiadienio vakarą Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininku „Libora“ ir svečiai „BC Sporto Fėja“ krepšininkai. Nors pirma rungtynių pusė buvo labai nerezultatyvi, tačiau antroje pusėje abi komandos pradėjo žaisti rimtą krepšinį. Nors svečiai pirmavo visas varžybas, šeimininkai didžiąją rungtynių dalį alsavo jiems į nugarą, bet vis gi svečiai šventė pargalę 76:66.

Pirmasis kėlinys pasidėjo apsikeitus taikliomis atakomis, tačiau toliau komandos taškus rinkosi labai sunkiai, sužaidus puse kėlinio šeimininkai pirmavo 6:4. Antroje kėlinio pusėje svečiai atakavo šiek tiek sėkmingiau ir sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį 11:10.

Antrasis kėlinys buvo rezultatyvesnis nei pirmasis, bet jis daug geriau sekėsi svečių krepšininkam, nors pirmas kėlinio minutes komandos dar žaidė apylygiai, bet einant kėliniui į pabaiga svečiai sugebėjo atirūkti. Jiems atitrūkti padėjo net keturi tolimi metimai, kurie jiems po dviejų kėlinukų padėjo susikrauti dviženklį pranašumą 33:22.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau nemažino apsukų, nors ir šeimininkai neblogai sugebėjo atakuoti, o antrojo kėlinuko pusėje net sumažino pranašumą iki 7 taškų. Tačiau svečiai šiek tiek atsikvėpė kėlinio pabaigoje vėl šovė į priekį ir taip pat laimėjo šį kėlinį 53:37.

Paskutinis kėlinys vyko taškas į tašką, taip jis vyko pirmąsias 5 minutes, nes po to šeimininkai sukilo į šturmą. Šeimininkai per tris minutes sužaidė atkarpą 13:2 ir sugrąžino intrigą į šias varžybas 61:67. Tačiau svečiai ir vėl rado jėgų atsitiesti ir sužaisti kėlinio pabaigą sėkmingiau, bei laimėti šias varžybas rezultatu 76:66.

„Libora“ komandoje labiausiai išsiskyrė Marius Šumlinskas surinkęs 21 tašką ir atkovojęs 10 atšokusių kamuolių.

„BC Sporto Fėja“ ekipoje geriausiai atrodė Dainius Baniulis įmetęs 22 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"BC Sporto Fėja - 2" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 19:44 val.)Sunki "BC Sporto fėja-2" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:38 val.)„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)"BC Sporto Fėja - 2" svečiuose prieš "Vaišvydava" ekipą atsilaikė du kėlinius (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:42 val.)„Kėdainiai“ nušlavė „Sporto Fėja-2“ (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 18:52 val.)"Ekodora" neturėjo vargo su "Libora" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:11 val.)"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)