STATYBŲ VIZIJA & LVA vs LIBORA (65:82)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Libora" atsirevanšavo "Statybų vizijai & LVA"

2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 3990

Vasario 7-osios vakarą įvyko dar vienos C lygos rungtynės, kuriose "Statybų vizijos & LVA" komanda priėmė "Liborą". Pastarieji, kur kas geriau sužaidę antrąją rungtynių pusę, laimėjo rezultatu 65:82 (17:17; 26:19; 11:22; 11:24).

Rungtynes abi komandos pradėjo nusiteikusios kovingai ir, nors "Libora" sužaidus pusę pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:12, šeimininkai netruko atsitiesti ir, išlygino rezultatą 17:17, kuriuo ir baigėsi pirmasis ketvirtis. Šiame kėlinyje labiau išsiskyrė klaidų skaičius – svečiai jų padarė 7, kai priešininkai "pasitenkino" vos 2 klaidomis. Antrąjį kėlinį klaidų ganėtinai sumažėjo, tačiau jų ir vėl mažiau padarė "Statybų vizija & LVA" (1:4). Šiek tiek pagerinę kovą dėl atšokusių kamuolių, kuri pirmajame kėlinyje buvo pralaimėta, šeimininkai per antrąjį kėlinį sugebėjo susikrauti šiokią tokią persvarą ir ilsėtis prieš antrąją rungtynių dalį turėdami 7 taškų persvarą (43:36).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje radikaliai pasikeitė ir tai turbūt įtakojo labai trumpas "Statybų vizijos & LVA" atsarginių žaidėjų suolelis. Krepšininkai beviltiškai atrodė kovodami dėl atšokusių kamuolių, per trečiąjį kėlinį jų nusiėmę vos 4, o ketvirtojo kėlinio metu – 8, tuo tarpu varžovų rodikliai buvo kur kas iškalbingesni – atitinkamai 14 ir 12. Nuovargis atsiliepė ir kituose rodikliuose – žaidėjai pradėjo dažniau klysti, o pataikyti į krepšį pavykdavo kur kas sunkiau net ir iš itin patogių pozicijų. Trečiąjį kėlinį šeimininkų komandą gelbėjo V.Babrauskas, neleisdamas rezultatui tapti triuškinančiu, o priešininkams sekėsi kur kas geriau – nors ir neišnaudoję visų progų iš po krepšio, toliašaudę artileriją išsiugdę jie buvo gerą, kuri pataikė 4 tritaškius metimus iš 8. Tradicijas tęsė ir komandos lyderis M.Šumlinskas, per kiekvieną kėlinį pataikantis po 2 tolimus metimus. Kėlinys baigėsi akivaizdžia "Liboros" persvara 11:22, o galutinis rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo 54:58.

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkų ekipai ir toliau nesisekė. Komanda pataikė vos 2 dvitaškius metimus iš 9 ir vieną tolimą metimą iš 8. Šiek tiek rezultatyvumo pridėjo baudų metimai, kurių procentas irgi nebuvo įspūdingas (4 iš 9), o priešininkai toliau tęsė savo rezultatyvų pasirodymą, tačiau šios dienos rungtynių tradiciją sulaužė M.Šumlinskas, pataikęs visus 3 savo tolimus metimus, o po krepšiais tvirčiausiai kamuolį sugriebdavo G.Vasiliauskas, per paskutinįjį kėlinį sugriebęs jų net 8. Taigi, antrojoje rungtynių pusėje parodę kur kas geresnį žaidimą nei priešininkai, rungtynes rezultatu 65:82 laimėjo "Liboros" krepšininkai.

Tai buvo jau trečiasis komandų tarpusavio susitikimas šį sezoną. I-ojo turo A pogrupyje pergalę šventė "Statybų vizija & LVA" rezultatu 88:67. Pirmąjį susitikimą II-ojo turo G "Iššūkio" taurės pogrupyje laimėjo taip statybininkai-veterinarai rezultatu 73:90. Abi komandos, laimėjusios žaisdamos svečiuose, parodė, kad jie tikrai nepriklausomi nuo namų sienų, o po šių rungtynių, komandos turėdamos po 3 pergales ir 2 pralaimėjimus, dalinasi 1-2 vietas pogrupyje, tačiau jei turas baigtųsi jau šiandien, aukščiau stovėtų "Statybų vizijos & LVA" komanda, turinti mažumėlę didesnį visų įmestų/praleistų taškų santykį.

Laimėtojų gretose nesustabdomas buvo M.Šumlinskas, pelnęs 35 taškus, surinkęs dvigubą dublį (10 atkovotų kamuolių) ir 32 naudingumo balus. Komandoje taip pat neblogai pasirodė ir 14 taškų įmetęs T.Klimavičius bei atitinkamai 16 ir 11 kamuolių atkovoję G.Vasiliauskas ir R.Petrolis.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo L.Vadopalas, į priešininkų krepšį įmetęs 18 taškų, jam neblogai talkino 16 pataikęs V.Babrauskas bei 12 pridėjęs J.Amelinas.

"Liboros" treneris V.Sindaras po rungtynių sakė, jog visų pirma komanda labai norėjo revanšo, tačiau nepavyko laimėti 17 taškų persvara (tokia persvara baigėsi pirmasis grupės susitikimas, tačiau treneris turbūt taip džiaugėsi pergale, jog nepastebėjo, kad būtent tokia persvara ir degė švieslentėje, red. past.), o šiaip buvo geros rungtynės, nuostabiai sužaidė M.Šumlinskas, buvo geras ir likusių komandos narių žaidimas.

"Statybų vizijos & LVA" strategas M.Petrauskas taip pat jau buvo berenkąs žodžius rungtynių apibendrinimui, tačiau kur buvęs, kur nebuvęs priėjo spėkite kas – ne, ne Kindziulis, o komandos žaidėjas A.Bartusevičius ir tarė: "Patino nepavyko atskirti nuo bandos, užtat įsivyravo chaosas. Kaip bitės ardėmės, bet naudos neprinešėm". Po tokių prozinių pasisakymų komandos treneriui žodžių ne tik neprireikė, bet jų ir pritrūko, todėl tik beliko nebyliai sutikti su šia mintimi.

"Ekodora" lengvai laimėjo prieš "Statybų vizija & LVA" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurė atiteko "Statybų vizijai & LVA" (2010 balandžio 18 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kauno technikos kolegija" po atkaklios kovos palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 19:39 val.)Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)Rungtynių pradžioje įgytas pranašumas atnešė "Statybų vizijai & LVA" pergalę (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Korys - 2", pasinaudodami snaiperiškais gebėjimais, palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"Libora" namuose palaužė "Sporto fėja-2" jaunimą (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:02 val.)