STATYBŲ VIZIJA & LVA vs LIBORA (88:67)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Rungtynių pradžioje įgytas pranašumas atnešė "Statybų vizijai & LVA" pergalę

2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 3686

Šį sekmadienio vakarą (11.15) įvyko rungtynės tarp šeimininkų "Statybų vizija & LVA" ir "Libora" krepšininkų. Geriau sužaidę rungtynių pirmąją pusę, šeimininkai susikrovė nemažą persvarą ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos. Pergalę šventė "Statybų vizija & LVA" komanda rezultatu 88-67.

Rungtynių pradžia vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio viduryje, po 3 iš eilės V.Babrausko taiklių tritaškių metimų, šeimininkų komanda tikriausiai užsivedė ir pajuto savąjį žaidimą. Kėlinys baigėsi rezultatu 27-15 "Statybų vizija & LVA" naudai.

Antrajame kėlinyje šeimininkai savo žaidimo nestabdė ir dėka tragiškų varžovų baudų metimų (0 iš 10), pasinaudojo proga padidinti savo persvarą iki 26 taškų. Ilgosios pertraukos metu, rezultatas švieslentėje buvo 51-25.

Trečiajame kėlinyje pabudo "Liboros" komandos aukštaūgiai. M.Šumlinskas vien šio kėlinio metu pelnė 13 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Jo dėka svečiai sugebėjo laimėti kėlinį minimaliu skirtumu (19-20). Tačiau prieš paskutinį ketvirtį komandas vis dar skyrė 25 taškų skirtumas.

Ketvirtajame kėlinyje "Libora" krepšininkai jau tikriausiai nebegalvojo apie pergalę, tačiau rankų nenuleido ir stengėsi mažinti atsilikimą. Dėka puikios kovos dėl kamuolių, jiems pavyko laimėti kėlinį (18-22), tačiau pasiekti pergalei to nepakako. Galutinis rungtynių rezultatas 88-67 šeimininkų naudai.

Po rungtynių "Statybų vizija & LVA" krepšininkai buvo geros nuotaikos. O pakalbintas vienas iš pergalės kalvių V.Babrauskas šmaikštaudamas teigė jog pergalę lėmė po kiaulių gripo atsigavęs ir vėl į LVA gretas sugrįžęs komandos smegenys ir stuburas – T.G., kuris šiose varžybose kelis kartus perdavė kamuolį ir atrodė, jog tai padarė tyčia.

"Statybų vizija & LVA": D.Bakanas ( 20 taškų, 12 atkovotų kam.(dvigubas dublis)); V.Babrauskas 16 taškų ; J.Amelinas 12 taškų ; E.Banevičius 10 taškų ; L.Vadopolas 10 taškų.

"Libora": P.Petruškevičius ( 11 taškų, 16 atkovotų kam.(dvigubas dublis)); R.Petrolis ( 10 taškų; 12 atkovotų kam.(dvigubas dublis)); M.Šumlinskas (21 taškas, 11 atkovotų kam.(dvigubas dublis)).

Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurė atiteko "Statybų vizijai & LVA" (2010 balandžio 18 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Libora" atsirevanšavo "Statybų vizijai & LVA" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Kauno technikos kolegija" po atkaklios kovos palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Ekodora" lengvai laimėjo prieš "Statybų vizija & LVA" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Po permainingos kovos "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" (2010 balandžio 11 d., sekmadienis, 19:56 val.)Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)