Best 4 You vs KMT (49:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Galingai lemiamą ketvirtį sužaidę „KMT“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 23:41 val., peržiūros: 869

Sekmadienį, lapkričio 23 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių D pogrupio rungtynės tarp vietos "Best You" ir svečių "KMT" ekipų. Tris kėlinius komandos žaidė beveik taškas į tašką, tačiau lemiamo kėlinuko eigoje žymiai geriau žaidę svečių žaidėjai sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 49:62 (16:16, 15:15, 14:11, 4:20).

Pačioje susitikimo pradžioje kiek geriau žaidė svečių krepšininkai, ko pasekoje jiems pavyko įgyti nedidelį pranašumą, tačiau ilgai vietoje nestovėję aikštės šeimininkai spurtavo 6:0 ir rezultatas tapo lygus. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, todėl pirmasis kėlinukas pasibaigė taikiai – 16:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje iš toli geriau pataikę "Best 4 You" ekipos žaidėjai sugebėjo perimti iniciatyvą ir į gyti šešių taškų pranašumą, tačiau jis ilgai neišsilaikė, nes netrukus, po kelių rezultatyviai pasibaigusių "KMT" ekipos reidų rezultatas ir vėl tapo lygus, o dar vėliau trimis taškais į priekį išsiveržė svečiai. Vis tik, ir toliau labai panašiai žaidusios komandos pirmą rungtynių pusę užbaigė lygiu rezultatu. 31:31.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai šiek tiek atitrūko nuo varžovų pelnydami šešis taškus be jokio atsako, tačiau "KMT" vyrai net nesiruošė nuolaidžiauti ir netrukus pasivijo varžovus, tačiau šiame kėlinuke kiek geriau žaidę "Best 4 You" ekipos žaidėjai sugebėjo prieš lemiamą ketvirtį įgyti trijų taškų persvarą. 45:42.

Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai spurtavo ir perėmę iniciatyvą įgijo keturių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjęs D.Rudis net neketino sustoti ir toliau terorizavęs varžovų gynybą leido savo komandai atsiplėšti nuo jų septynių taškų skirtumu. Vėliau šeimininkai dar bandė vytis, tačiau nesėkmingai, nes užsivedę svečiai ir toliau komandiško žaidimo dėka rinko taškus, ko pasekoje džiaugėsi pergale. 49:62.

"Best 4 You": Darijus Jagminas – 14 tšk., Gintaras Mardosa – 7 tšk., Irmantas Litvaitis – 6 tšk.

"KMT": Darius Rudis – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Kvedaravičius – 11 tšk., Dangyras Puskunigis – 8 tšk.

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Senukams“ iškovoti pergalę prieš „KMT“ ekipą. (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:13 val.)Įnirtingą kovą laimėjo „Senukai“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Dentist Team“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:33 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)