BC STRAIGHT vs ROBOTUKŲ ARMIJA (66:76)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 16 d., Antradienis, 21:00 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

"Robotukų Armija" nugalėjo varžovus ir pateko į pusfinalį

2013 balandžio 16 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1543

Antradienį (04.16) Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko antrosios "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "iššūkio" taurės ketvirtfinalio serijos rungtynės, tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC "Straight" ir svečių "Robotukų Armija". Rungtynes rezultatyviau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai persvėrė rezultatą. Antrajame kėlinyje puikiai pasirodė "Robotukų Armijos" žaidėjai, bei perėmė iniciatyvą. Trečiajame ketvirtyje ekipos sužaidė gan panašiai ir skirtumas beveik nepakito. Paskutiniajame kėlinyje "Robotukų Armija" išsaugojo turėtą pranašumą ir pasiekė pergalę (66:76).

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkarpa (10:4), po kurios svečių ekipa išsiveržė į priekį. Po šio spurto BC "Straight" susikaupė ir po truputį mažino atsilikimą, kol ketvirčio pabaigoje sumažino iki 1 taško. Vis tik paskutiniosiomis sekundėmis paleistas taiklus tritaškis metimas šeimininkams leido išsiveržti į priekį (19:17).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo išlygindami rezultatą. Kelias atkarpas komandos kovojo labai atkakliai taškas į tašką. Po jų "Robotukų Armija" sugebėjo padidinti apsukas ir po truputį bėgo nuo varžovų. Kol ketvirčio pabaigoje pasiekė 9 taškų pranašumą (32:41).

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė labai nepastoviai. Per pirmąsias atakas neblogai pasirodė BC "Straight" sušvelninę atsilikimą iki 6 taškų. Į tai netrukus atsakė varžovai ir padidino skirtumą iki 11 taškų. Einant kėliniui į pabaigą aikštelės šeimininkai dar kartą parodė savo charakterį, o deficitą ištirpdė iki 2 taškų. Paskutinioji atkarpa puikiai pavyko svečių ekipos žaidėjams ir šie atgavo dviženklį pranašumą (48:58).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė itin nervingai. Pirmąsias minutes ekipos sužaidė gan panašiai, tuo tarpu skirtumas siekė 12 taškų. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkų žaidėjai stabdė varžovus neleistinai ir šie rinko taškus nuo baudos metimo linijos. Šis planas BC "Straight" ekipai nepasiteisino, kadangi per skubėjimą nesugebėjo užpulti varžovų krepšio, o "Robotukų Armija" pasiekė antrą pergalę serijoje ir eliminavo varžovus iš tolesnės kovos (66:76).

BC "Straight" komandos gretose išsiskyrė Raimondas Viskantas (16 tšk. 8 atk.kam) Gintautas Petraitis (11 tšk. 15 atk.kam. dvigubas dublis) Tomas Laucevičius (19 tšk. 5 atk.kam).

"Robotukų Armijos" ekipą į pergalę vedė Gediminas Šuklevičius (29 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Karolis Meiliūnas (26 tšk. 5 atk.kam) Nedas Kundrotas (17 tšk. 8 atk.kam).

Po rungtynių "Robotukų Armijos" strategas tiesiog perdavė žinutę komandos draugui: "Plikai, tau užpakalis turi būti draskomas aikštelėje, o ne namuose".

BC "Straight" ekipos vadovas kalbėjo: "Šiandien pritrūko jėgų, negausiai susirinkome. Geras sezonas norėtųsi pasidžiaugti, kad pralaimėjome praėjusių metų čempionams. Noriu padėkot visiems, žaidėjams, kurie atėjo, susirinko, dalyvavo, ypatingai į Garnelį turėtų atkreipti dėmesį aukštesnių lygų treneriai, nes tikrai jaunas ir perspektyvus žaidėjas".

"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Robotukų Armija" keliauja į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:34 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)''Robotokų Armija'' nugalėjo ''Vu KHF'' ekipą ir keliauja į ketvirtfinalį (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:55 val.)"Robotukų Armija" antrajame kėlinyje nutolo ir parklupdė "Nebajerį" (2013 vasario 16 d., šeštadienis, 14:11 val.)"Robotukų Armija" susitikimo eigoje pranoko "Rokų Keramiką - Kroviniupervezimas.lt" (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Robotukų Armija" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Straight" pasipriešinimą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:35 val.)Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 06:39 val.)