ELTECHA vs STUDENTIJA (97:42)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 25 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Studentija" priešinosi tik du kėlinius

2008 balandžio 25 d., Penktadienis, 21:09 val., peržiūros: 7561
Šįvakar, balandžio 25 dieną, Jachtklubo sporto salėje ginklus surėmė aikštėlės šeimininkai "Eltecha" ir "Studentija". "Laikinosios sostinės" turnyro "H" pogrupye rungtyniaujančios ekipos žaidė pirmąsias šio turnyro rungtynes. Du kėlinius "Eltecha" mėgino atitrūkti, tačiau varžovai to neleido padaryti. Tik antroje susitikimo pusėje šeimininkai ėmė demonstruoti klasišką žaidimą, kurio dėka galutiniame rungtynių rezultate galėjo pasigirti triuškinamu pranašumu – 97:42.

Rungtynes penkiomis klaidomis iš eilės pradėjo "Studentija", o tuo pasinaudoję "Eltechos" krepšininkai pelnė 8 taškus be atsako. Tačiau paskui žaidimas ėmė lygintis, bet to nepakako svečiams, kad panaikintų visą deficitą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:13.

Antrajame kėlinyje komandos gana dažnai pažeidinėjo taisykles ir daugumą taškų rinkosi nuo baudų metimo linijos. Nors "Studentija" per pirmąją rungtynių pusę padarė net 17 klaidų, tačiau taip pat gana neretai klystantys varžovai nesugebėjo išnaudoti varžovų dovanėlių ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai – 33:27.

Po didžiosios pertraukos aikštėje, atrodytų, žaidė jau ne tos komandos: "Studentija" papuolė į didelę krizę ir jiems niekaip nepavykdavo pelnyti taškų ( vos 3 taškai per kėlinį ), o "Eltecha" tarsi patrako ( 4/5 tritaškiai ir 29 pelnyti taškai per trečiąjį kėlinį ) ir po trijų kėlinių jau buvo gerokai nutolę nuo varžovų – 62:30.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai tiesiog bombardavo "Studentijos" krepšį iš toli ( 8/9 tritšakiai ), o ypač G.Jeršovas, kuris įmetė 5/6 tolimų metimų šiame ketvirtyje. Prieš tokią puolamąją jėgą svečiai negalėjo pasipriešinti ir patyrė triuškinamą nesėkmę – 97:42.

Po susitikimo nugalėtojų strategas Romas Plytnikas buvo patenkintas savo komandos žaidimu, sakydamas, jog varžovai šiandien buvo silpnesni, tačiau pagirtina, kad kovėsi ir priešinosi iki galo.

"Eltechos" komandoje nesustabdomi buvo G.Jeršovas ( 30 taškų, 7/12 tritaškiai ), R.Anskaitis ( 22 taškai ), L.Drulia ( 10 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų ), S.Karnašnikovas ( 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių ) ir L.Garnelis ( 9 taškai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 11 perimtų kamuolių ).

Svečių ekipoje išsiskyrė R. Morozas ( 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių ), D.Kerinas ( 11 taškų ) ir K.Pėkis ( 11 taškų ).

Rungtynių arbitrų darbą "Eltecha" įvertino 8 balais, tuo tarpu "Studentija' skyrė 10 balų.
"Studentija" nepaliko vilčių "RaMi" ekipai (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 21:11 val.)"Studentija" pateko į "Laikinosios sostinės Mažosios taurės" ketvirtfinalį (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:30 val.)"Studentija" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 19:04 val.)Tik po pratęsimo "Studentija" išplėšė pergalę (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:12 val.)"Dumblas" užtikrintai įveikė "Eltechą" (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:24 val.)"Eltecha" nepaliko vilčių "Ekskomisarų biurui" (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 22:58 val.)"Kauno Vandenys - ONN" pateko į finalą (2008 birželio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Eltecha" neturėjo vargo su "Agava" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 19:40 val.)"Kauno SRC" - "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės trečiosios vietos nugalėtojai! (2008 birželio 20 d., penktadienis, 21:34 val.)Emocijų kupinose rungtynėse sėkmė šypsojosi "Eltechai" (2008 birželio 05 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)