OMEGA vs ABSTINENTAI (40:65)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 gegužės 17 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Abstinentai lengvai žengė į Pavasario taurės iššūkio lygos finalą

2013 gegužės 18 d., Šeštadienis, 10:53 val., peržiūros: 1595

2013-05-17 dieną, Pavasario Sport turas pirmenybių iššūkio taurės pusfinalyje susitiko Omega (šeimininkai) ir Abstinentai (svečiai). Pirmasis kėlinyhs klostėsi apylygiai ir nė viena komanda nesusikrovė didesnio pranašumo, tačiau jau antrajame Abstinentai įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo komandos pranašumą iki dvylikos taškų – 18:32. Trečiasis kėlinys vėl buvo sėkmingesnis svečiams, kurie skirtumą padidino dar keturiais taškais ir po trijų ketvirčių – 31:49. Ketvirtasis kėlinys jau buvo visiškas formalumas ir Abstinentai lengvai žengė į finalą rezultatu – 40:65 (9:14, 9:18, 13:17, 9:16).

Rungtynės prasidėjo keturiais abstinentų taškais, per pirmas keturias rungtynių minutes. Po Omegos paprašytos minutės pertraukėlės penkiais taškais atsakė šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 5:4. Tritaškį smeigė M. Banaitis, o R.Brovka išlygino rezultatą – 7:7. Keturis taškus surinko svečiai ir vėl išsiveržė į priekį, bet R.Kasperavičius vėl sumažino Omegos atsalikimą per pusę – 9:11. Kėlinį užbaigė dar vienas S. Banaičio tritaškis ir po pirmo ketvirčio rezultatas – 9:14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais Abstinentų taškais ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 9:19. Keturis taškus surinko Omega ir vėl kiek aptirpdė skirtumą, tačiau du tritaškius išeilės pataikė S.Banaitis ir skirtumas jau dvylika taškų – 13:25. Du taškus pelnė K.Valiulis, o septyniais atsakė Abstinentai ir rezultatas tapo – 15:32. Kėlinys užsibaigė trimis R. Kasperavičiaus taškais ir po antrojo kėlinio – 18:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų metimais iš vidutinio nuotolio, o R.Brovka pridėjo vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas – 21:34. Atkarpą 13:0 laimėjo Abstinentai ir skirtumas išaugo iki 26 taškų – 21:47. Tritaškį pataikė R.Kasperavičius, bei vieną baudos metimą pridėjo K.Valiulis ir rezultatas – 25:47. Du taškus pelnė E.Bernota, o Omega kėlinį užbaigė šešiais taškais ir rezultatas po trijų ketvirčių – 31:49.

Trečiasis kėlinys prasidėjo D. Šliogerio tritaškiu ir įskaitant ir trečio kėlinio pabaigą laimėjo atkarpą 9:0 ir sumažino savo komandos atsilikimą iki penkiolikos taškų – 34:49. S.Banaitis surinko keturis taškus iš eilės ir vėl atstatė solidesnį pranašumą – 34:53. Komandoms apsikeitus po du taškus, šešis surinko Abstinentai ir rezultatas – 36:61. Iki kėlinio pabaigos komandos dar apsikeitė po keturis taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 40:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo – Saulius Banaitis (24, 18 naud. bal.), Evaldas Bernota (14, 15 naud. bal.), Martynas Galginas (11, 20 naud. bal., 13 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo – Remigijus Kasperavičius (15), Donatas Šliogeris (9), Karolis Valiulis (7, 4 naud. bal.) taškai.

"Abstinentai" nesunkiai susidorojo su "Šilainiais - 2" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:38 val.)Po sunkios kovos "Abstinentai" žengia toliau (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Omega" pavasario turnyrą pradėjo pergalingai (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:56 val.)"Medvėgalis" iškovojo trečią vietą "Sportturo" "Iššūkio" taurėje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:18 val.)Antroje rungtynių pusėje "Abstinentai" atsitiesė ir prasiskynė kelią į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:24 val.)Rungtynių pabaigoje persvarą išlaikę "Abstinentai" įveikė "Pilėnus" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:29 val.)Tris kėlinukus atsilikinėję "Abstinentai" sugebėjo pasiekti pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:12 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Omega" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:53 val.)''Omega'' rungtynių pabaigoje išvargo kelialapį į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "J. Dobkevičiaus komanda" įveikė "Omegą" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:00 val.)