SIMPLE vs GREIČIO JUOSTA (73:72)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

"Simple" panaikino 23 taškų deficitą ir po pratęsimo patiesė "Greičio Juostą"

2011 kovo 06 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 5276

Šiandien (03.06), VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių, "Iššukio" taurės, "L" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Simple" (šeimininkai) ir "Greičio Juosta" (svečiai). Nors galingai antrąjį kėlinį sužaidusi "Greičio Juosta" pirmavo daugiau nei dvidešimčia taškų, tačiau susitelkę ir užsivedę "Simple" krepšininkai pradėję taikyti spaudimą pavijo varžovus, išplėšė pratęsimą ir jo metu nugalėjo varžovus 73:72 (12:16, 6:22, 20:14, 24:10, 11:10).

Rungtynės prasidėjo trimis iš eilės „Greičio Juostos“ taškais, tačiau R.Malakas atsakė dviem dvitaškiais ir „Simple“ išsiveržė į priekį (4:3). Visgi vėliau sekė sėkminga svečių atkarpa, po kurios „Greičio Juosta“ įgijo aštuonių taškų persvarą (4:12). Šeimininkams kėlinio pabaigoje pavyko kiek apmažinti skirtumą ir po pirmojo kėlinuko komandas skyrė keturi taškai – 12:16.

Antrasis kėlinys „Simple“ komandai buvo tragiškas. Nors kėlinio pradžioje šeimininkai priartėjo iki dviejų taškų (16:18), bet A.Malinausko vedama „Greičio Juosta“ greitai atitolo (16:27). „Simple“ atsakė dviem taškais, o svečiai ir toliau nemažino apsukų ir toliau it greitaeigė mašina greitėjo greitėjimo juosta, kol įgijo 20 taškų pranašumą – 18:38.

Net ir didžiausi optimistai tikriausiai sunkiai galėjo pagalvoti, kad po tokio apgailėtino ketvirčio, kurio metu „Simple“ įmetė vos 6 taškus, šeimininkai sugebės atsigauti ir mes iššukį svečių ekipai. O ir kėlinio pradžia nežadėjo nieko gero. „Greičio Juosta“ padidino skirtumą iki 23 taškų (24:47). Visgi, A.Malinausko kelis pradeda kraujuoti ir žaidėjas laikinai negali tęsti žaidimo. „Simple“ pajaučia, kad galima kabintis į rungtynes. Šeimininkai pradeda spausti varžovus, kurie ima klysti ir pradeda strigti puolime. Skirtumas per likusį trečiojo kėlinio laiką sumažėja iki 14 taškų (38:52).

Ketvirtajame kėlinyje į aikštelę grįžo A.Malinauskas, tačiau „Simple“ užsivedimas ir toliau stebino. Skirtumas tirpo ir toliau. Kuomet P.Zakarevičius pataikė du tritaškius iš eilės, „Simple“ priartėjo iki aštuonių taškų (48:56). Dar labiau suaktyvinę gynybą šeimininkai sugebėjo priartėti iki dviejų taškų (58:60). „Greičio Juostos“ ataka sustabdyta pražanga, o T.Gustaitis realizuoja tik vieną baudos metimą (58:61). Po antrojo netaiklaus, „Simple“ surezga greitą ataką ir sušvelnina skirtumą iki vieno taško (60:61). Visgi nedovanotinai suklydę „Greičio Juostos“ krepšininkai, likus šešioms sekundėms buvo priversti stabdyti „Simple“ pražangomis. Prie baudų metimo linijos stojęs R.Malakas pataikė abi baudas ir išvedė „Simple“ į priekį (62:61). Tačiau paskutinės „Greičio Juostos“ atakos metu, „Simple“ nesugebėjo neprasižengti ir rungtynių likimas pakibo virš T.Gustaičio pečių. Svečių ekipos žaidėjas pataikė pirmąjį baudos metimą, tačiau antrojo pataikyti nesugebėjo ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 62:62.

Pratęsimo metu, komandos prisirinko daug pražangų, daugumai žaidėjų tai buvo penktosios pražangos. Visgi likus kiek mažiau nei pusei minutės „Simple“ pirmavo (69:67). Subauduotas M.Kenstavičius pataikė vieną baudos metimą ir skirtumas sumažėjo iki vieno taško (69:68). „Greičio Juosta“ sąmoningai prasižengė prieš R.Brazauską, kuris iki tol pataikė vieną baudos metimą iš dviejų. Visgi „Simple“ žaidėjas sumetė abi baudas ir komandas jau skyrė trys taškai (71:68). Greitai į puolimą nuskubėjusį A.Malinauską neleistinai sustabdė varžovas, tačiau buvo pataikytas tik vienas baudos metimas ir komandas du taškai (71:69). Tokį baudų metimo maratoną pratęsė V.Žala, kuris pataikė abi baudas ir padidino skirtumą iki keturių taškų (73:69). Į ataką nuskubėjęs A.Malinauskas pelnė du taškus, o dar po šiek tiek laiko pataikęs vieną baudos metimą sumažino skirtumą iki minimumo. „Simple“ suklydo išssimesdama kamuolį iš už galinės linijos ir suteikė dar vieną šansą „Greičio Juostai“, tačiau paskutinysis T.Gustaičio dvitaškis buvo labai netaiklus ir pergalę šventė „Simple“ – 73:72.

"Simple": R.Malakas 23, T.Čepkauskas 14 (11 atk.kam), R.Brazauskas 13, P.Zakarevičius 10 taškų.

"Greičio Juosta": A.Malinauskas 26 (9 atk.kam, 6 rez.perd., 9 kl.), T.Gustaitis 14, M.Kenstavičius 10 (14 atk.kam.).

Po pergalės nugalėtojų treneris G.Lapinskas teigė: „Pergalę lėmė užsivedimas antrojoje rungtynių pusėje. Galbūt pasiskė kelios atakos, ko pasekoje užsivedėme. Nuostabiai sužaidėme. Antrojoje rungtynių pusėje uždengėme, A.Malinauską, jų lyderį, ko nepavyko padaryti pirmojoje rungtynių pusėje. Na, jis buvo trečiajame kėlinyje susižeidęs, atsisėdo, ketvirtajame kėlinyje grįžo ir pavyko jį pristabdyti, ko pasekoje iškovojome pergalę. Ir dar norečiau padėkoti sirgalėms, kurios palaikė mūsų komandą.

Pralaimėjusiųjų ekipos žaidėjas, A.Malinauskas teigė: „Pritrūko susižaidimo, aktyvesnio M.Kenstavičiaus žaidimo ir T.Vaitkūno.

"Spartos" penketukas antroje rungtynių pusėje palaužė "Greičio Juostą" (2011 sausio 21 d., penktadienis, 20:59 val.)Nepaprastai atkakliose ir gražiose rungtynėse pergalę tik pratęsime sugebėjo išplėšti "Greičio juosta" (2010 spalio 22 d., penktadienis, 21:21 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Greičio juostą" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:45 val.)Atkakliose varžybose "Simple" įveikė "Greičio juostą" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 21:05 val.)"Kaunas" sutriuškino "Greičio juostą" (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Šlienavos Nanas" nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" ekipą (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Onyx & Gamteka.lt" šešetukas įtikinamai įveikė "Greičio juosta" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:16 val.)"Vilniaus Universitetas KHF" lemiame ketvirtyje palaužė "Greičio Juostą" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 21:12 val.)"Simple" sezoną užbaigė triuškinančia nesekme prieš SK "Neveronys" (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 16:38 val.)Pirmoji "Greičio juostos" pergalė II ture (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)