KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs LIETUVOS VETERINARIJOS AKADEMIJA (71:68)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno technikos kolegija" vos nepadovanojo pergalės "Lietuvos veterinarijos akademijai"

Kova dėl kamuolio vyko kiekviename aikštės centimetre
2006 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 19:05 val., peržiūros: 4823

Šįvakar "Kauno technikos kolegija" savo aikštėje priėmė "Lietuvos veterinarijos akademijos" krepšininkus. Lengvai išsiveržę dvidešimčia taškų į priekį rungtynių pradžioje, šeimininkai iššvaistė savo pranašumą ir laimėjo mačą tik po pratęsimo, rezultatu 71:68.

Pirmieji savo taškų kraitį atidarė “KTK” krepšininkai, po dviejų taiklių Mykolo Brusoko baudos metimų. “LVA” taipogi pelnė porą taškų, o “KTK” į tai davė gan aiškų atkirtį – seriją 18:0. taigi, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 23:7, o Mykolas Brusokas jau buvo pelnęs vienuolika taškų.

Daugumai atrodė, jog rungtynių baigtis paaiškėjo jau pirmajame kėlinyje, tačiau būsimieji veterinarai manė kitaip ir antrajame kėlinyje pradėjo demonstruoti savo sugebėjimus. Dariaus Surgino ir Regimanto Šaulio duetas sugrąžino viltį “LVA” komandai: jie kartu pelnė trylika iš septyniolikos savo komandos taškų, kėlinyje prie lyderių prisidėjo Tadas Lukauskas ir Vladas Misiūnas, įmetę po du taškus į šeimininkų krepšį. Prasidėjus ilgajai pertraukai rezultatu 37:24 laiminėjo aikštės šeimininkai, tačiau iniciatyvą vis labiau į savo rankas periminėjo svečių komanda.

Po pertraukos grįžusią “KTK”, “Veterinarai” pasitiko keturiais iš eilės taškais, taip leisdami suprasti, jog tikrai nežada lengvai pasiduoti. Tą rodė ir aiškiai matomas didesnis žaidėjų susikaupimas: “LVA” prasižengė gerokai mažiau nei priešininkai (7:2), atkovojo daugiau kamuolių, bei darė daug mažiau klaidų… Savo šou tęsė Darius Surginas, kuris tapo nabejotinai naudingiausiu rungtynių žaidėju, trečiajame kėlinyje jis savo komandos sąskaitą papildė dar dvylika taškų. “KTK” žaidimas tuo tarpu darėsi vis chaotiškesnis, komandą nuo absoliutas kracho išgelbėjo Vilmantas Vainauskas, pataikęs tritaškį kėlinuko pabaigoje ir dar truputį sutvirtinęs atotrūkį, kuris iš dvidešimties taškų pavirto į kuklius aštuonis. Kėlinys baigėsi rezutatu 50:42, laimint “Kauno technikos kolegijai”.

“KTK” komandos trenerė Sigita Donelaitė turbūt norėtų ištrinti iš atminties paskutinįjį šių įspūdingų rungtynių kėlinį, jos auklėtiniai jo metu tesugebėjo pelnyti vos šešis taškus, kai tuo tarpu “Lietuvos veterinarijos akademija” “baudė” juos vis greitesnėmis ir taiklesnėmis atakomis.

Ketvirčio pradžioje “KTK” krepšininkai dar įstengė išlaikyti septynių taškų persvarą, tačiau po serijos 9:0 “LVA” pirmąkart išsiveržė į priekį, o iki rungtynių pabaigos buvo likę labai mažai laiko. Po dviejų netaiklių Martyno Taleišio baudos metimų, “LVA” krepšininkai jau buvo pradėję džiaugtis sunkiai iškovota pergale, tačiau šeimininkų komandos lyderis Mykolas Brusokas paskutinėmis sekundėmis pelnė du taškus ir išlygino rezultatą – 56:56 – pratęsimas.

Papildomą kėlinuką pradėjo ryžtingai nusiteikę šeimininkai dviem iš eilės Matryno Taleišio tritaškiais, į tai atsakė “LVA” “sunkusis kraštas” Laurynas Vodapolas, pelnydamas penkis iš eilės taškus ir grąžindamas intirigą. Po sėkmingos šeimininkų atakos, Darius Surginas pelnė dar penkis taškus ir vėl išvedė svečius į priekį – 64:66, tačiau “KTK” žaidėjai nesutriko ir užbaigė likusį pratęsimo laiką serija 5:2, taip laimėdami rungtynes rezultatu 71:68.

“Kauno technikos kolegijos” komandoje daugiausiai pasižymėjo Mykolas Brusokas (23 taškai,) ir Martynas Teleišis (20 taškų).

“Lietuvos veterinarijos akademijai” labiausiai pasitarnavo Darius Surginas, pelnęs 34 taškus.

“KTK” trenerė Sigita Donelaitė neslėpė pergalės džiaugsmo ir pripažino, jog tai buvo ko ne sunkiausios runtynės sezone. “Labai džiaugiamės, kad laimėjome šį nervų karą” – teigė trenerė.

"Kauno technikos kolegija" po sunkios kovos palaužė "Atletas-2" komandą (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Kauno technikos kolegija" reabilitavosi po pralaimėjimo (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 19:44 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos Veterinarijos Akademija" (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)"Kauno technikos kolegija" namuose iškovojo nelengvą pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Technikos Kolegija" po truputį tampa neįveikiamaisiais (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:10 val.)Įtikinama "Lietuvos Veterinarijos Pergalė" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:37 val.)"KTK" pasiekė revanšą prieš "ARV - Auto" (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 12:53 val.)Po itin sunkios kovos pergalė "Kauno technikos kolegijos" rankose (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Lietuvos Veterinarijos Akademija" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt" (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:34 val.)"Triobet.com & Etapas" be didesnio vargo iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 16:15 val.)