ACHEMA & EKB vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (73:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 13 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Ketvirtame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" išlaikė persvarą ir laimėjo

Jis Žemas :)
2010 vasario 13 d., Šeštadienis, 17:48 val., peržiūros: 4181

Šiandien (02.13), Kauno technikos kolegijoje susitiko dvi Įmonių lygos komandos, šeimininkai – "Achema & EKB" priėmė svečius "Projektų Gama GTV & Mobiringas". Komandos žaidė švariai, klaidų nebuvo per daugiausia. Nors ir šeimininkai laimėjo daugiau kamuolių po krepšiu ir pataikė 14 tolimų metimų, kai tuo tarpu svečiai tik 5, tačiau vistiek turėjo pripažinti svečių pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo 19 taškų skirtumu, bet likus žaisti kelias minutes komandas jau tebeskyrė 2 taškai. Visgi jėgų pritrūko šeimininkams, o "Projektų Gama GTV & Mobiringas" šventė pergalę rezultatu 73:80 (19:18, 17:23, 8:22, 29:17).

Pirmoji sėkminga ataka buvo "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos. O šeimininkai atsakė tuo pačiu, bet sužaidus kelias minutes šeimininkai pradėjo atakuoti taikliai iš toli. Po du tolimus metimus iš eilės pataikė A.Nausėda ir V.Šimkus (17:8). Tada svečių komanda susiėmė ir pelnė 8 taškų atkarpą be atsako. Beje, ši komanda per pirmąjį kėlinį nepadarė nei vienos klaidos, tačiau pasibaigus kėlinukui 1 tašku nusileido šeimininkams rezultatu 19:18.

Antrajame kėlinyje vaizdas truputi pasikeitė, nors ir "Achema & EKB" ir toliau svaidė kamuolį taikliai iš toli. Sužaidus pusę kėlinio laiko rezultatas buvo 31:30 vis dar pirmavo "Achema & EKB". Nebuvo galima nepastebėti, jog abi komandos nuo pat rungtynių pradžios žaidė neskubėdamos ir stengėsi daryti kuo mažiau klaidų, tiesiog švarus žaidimas. Visgi pirmuoju taikliu tolimu metimu komandą į priekį išvedė M.Giedraitis, o "Projektų Gama GTV & Mobiringas" dar paskutinę minutę pelnė 4 taškus ir padidino pranašumą iki 5 taškų. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 36:41 svečių ekipos naudai.

Trečiajame kėlinyje toliau atsipalaidavusius šeimininkus svečiai išmušė iš vėžių. Sužaidus kelias minutes komandas jau skyrė 10 taškų. Sustiprinę gynybą svečiai neleido šeimininkams pelnyti taškų, kurie per šį kėlinuką ir taip pelnė tik 8 taškus (3 baudos metimai, 1 tolimas metimas ir 1 iš po krepšio metimas). Tuo tarpu svečiai puikiai atakavo, o paskutines tris su puse minutės šeimininkams niekaip nepavyko pelnyti taškų. Taigi svečiai pelnė 12 taškų atkarpą ir padidino pranašumą iki jau net 19 taškų. Po trečiojo kėlinio rezultatu 44:63 pirmavo "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje viskas galėjo apsiversti aukštyn kojom. Nuo kėlinio pradžios nesužaidus nė minutės du tolimus metimus pataikė šeimininkai (50:63). O svečiai į tai atsakė 7 taškais ir jau turėjo 20 taškų pervarą, bet šeimininkai neketino pasiduoti ir parodė, jog gali kovoti iki galo ir sužaidė 13 taškų be atsako atkarpą, o rezultatas jau buvo 63:70. Po kelių minučių dar du tolimus metimus, labai svarbius komandai, pataikė "Achema & EKB" komandos kapitonas A.Nausėda ir komandas jau tebeskyrė tik 2 taškai. Likus žaisti pusantros minutės N.Paulauskas iš svečių ekipos visas rungtynes atakuodavo taikliai peržengdamas tritaškio linija,bet pagaliau pasitaisė ir pataikė iš toli padidindamas pranašumą ir neleisdamas varžovams priartėti. Taigi pasibaigus rungtynėms pergalę šventė svečiai rezultatu 73:80.

Po rungtynių nugalėtojai komentavo:" Gražios rungtynės, gale atleidom vadžias, bet svarbiausia laimėjom".

Rezultatyviausiai "Achema & EKB" komandoje rungtyniavo A.Nausėda 24 taškai, V.Šimkus 15 taškų bei P.Matiušovas ir D.Petrauskas po 12 taškų.

Rezultatyviausiai "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipoje žaidė N.Paulauskas 26 taškai, o 13, 12, 11 ir 10 taškų pelnė atitinkamai Mantas Giedraitis, V.Grinis, Marius Giedraitis ir T.Augutis.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau laikosi lyderio pozicijos (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Projektų gama GTV & Mobringas" nugalėjo "Kamestą" (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)