CELSIS vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (71:92)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 30 d., Antradienis, 19:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' išlygino serijos rezultatą

2013 balandžio 30 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 1794

Šiandien, balandžio 30d., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko antrosios pusfinalio rungtynės tarp ''Celsio'' (šeimininkai) ir ''Jaunalietuvių Sporto Organizacijos'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje sunkiai sekėsi įsivažiuoti svečiams. ''Celsio'' ekipa užtikrintai ''rinko'' kamuolius tiek po savo krepšiu, tiek po svečių. Po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Celsis'', bet po ilgosios pertraukos ''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Susitikimas prasidėjo ramiai ir abi ekipos visą ketvirtį žaidė lygiai. Tik ketvirčio pabaigoje svečiai buvo igiję didesnę trijų taškų persvarą, bet šeimininkų žaidėjas G.Pečiakaitis dviem taikliais baudų metimais sumažino iki minimumo 15-16.

Antrojo ketvirčio padžioje šeimininkai spurtavo atkarpa 9-0 (24-16). Šeimininkai po kelis kartus kartojo savo netaiklius metimus, tuo tarpu svečiams buvo iškilę problemų ir puolime. Svečių taškų badą nutraukė T.Miškinis, kuris pataikė dvitaškį metimą, bet iškart po to sekė septyni ''Celsio'' taškai ir ''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' turėjo jau trylikos taškų deficitą (33-20). Ketvičio pabaigoje užsikūrė ir svečių puolimo mašina ir ketvirčio pabaigoje savo deficitą sumažino iki septynių taškų 41-34

Po didžiosios pertraukos vis dar užsivedę po sėkmingos antrojo ketvirčio pabaigos puikiai ketvirtį pradėjo ''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'', kuri, neįpusėjus ketvirčiui persvėrė rezultatą savo naudai (41-42). Antroje ketvirčio pusėje žaidimo tempas išsilygino ir svečiams pavyko padidinti savo pranašumą iki penkių taškų 54-59.

Ketvirtajame ketvirtyje įtampa aikštėje augo, bet svečių ekipos žaidėjų veiduose matėsi ''olimpinė ramybė'', jie ir toliau užtikrintai dirbo gynyboje ir greitomis atakomis ''baudė'' ''Celsio'' ekipą už klaidas puolime. Begalė išprovokuotų pražangų ir puikus ketvirtasis ketvirtis, per kurį ''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' įmetė 33 taškus leido įsirašyti šiandien pergalę ir išlyginti serijos rezultatą 1-1.

Priminsime, jog šios poros nugalėtojų finale jau laukia ''LSMU VA – Statybų vizija'', o mažajame finale ''Hirdraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC''

''Jaunalietuvių Sporto Organizacijos'' treneris po susitikimo sakė: „ Na šiandien žaidėm be dviejų rezultatyviausių savo žaidėjų. Aišku, net ir žaisdami be jų, manau, mes turėjome būti favoritai ir galbūt šiek tiek perdegėm. Pirmoje pusėje labai prastai atsitverinėjom kamuolius ir leidom varžovam nemažai jų pasiimti, ko pasekoje pirmus du kėlinius pralošėm septyniais taškais. Trečiam keliny, manau, atsiliepė tai, jog varžovai žaidė šešiese ir tiesiog pavargo, o mes daugiau disciplinos įnešėm į savo gynybą.

''Celsis'': A.Bartkus (12 tšk. 10 atk.k. 8 išpr.p.) J.Svirka ( 12 tšk. 11 atk.k.) M.Ruškys ( 13 tšk.)

''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'': D.Gudeliauskas ( 24 tšk. 7 rez.p. 6 per.k.) T.Miškinis ( 24 tšk. 14 atk.k.) K.Ribikauskas ( 16 tšk.)

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)