Kaunas Mayhem vs Potencialas (73:78)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“.

2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 143

Pirmadienį, birželio 5 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Kaunas Mayhem“ ir „Potencialas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje I. Eidukevičiaus 3 tritaškiai išvedė „Kaunas Mayhem“ į priekį, bet tuomet M.Sakalauskas vedė „Potencialą“ į priekį ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 24:16 Antrajame kėlinyje „Potencialas“ niekaip negalėjo sustabdyti I. Eidukevičiaus, kuris vienas ant savo pečių tempė „Kaunas Mayhem“ ir po pirmosios pusės minimalią persvarą turėjo „Kaunas Mayhem“.

Antroje pusėje komandos gan lygiai varžėsi ir realiai vyko kova, kuomet vienas žaidėjas ant savo pečių prieš komandiškai žaidžiančią komandą. Prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatu 59:54 pirmavo „Potencialas“. Paskutiniame kėlinyje „Kaunas Mayhem“ buvo įgiję 6 taškų pranašumą, bet „Potencialas“ nepasidavė, užpuolė ir iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 78:73

Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)