DUMBLAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (73:67)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 birželio 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Dumblas" sunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą

2008 birželio 06 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 4994
LŽŪU sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės aštuntfinalio varžybos, kuriose susitiko "Dumblo" (šeimininkai) ir "Bangos energetikos & Diremtos" (svečiai) komandos. Ekipos padovanojo itin įtemptą ir gražią kovą, kurioje geriau sekėsi šeimininkų komandai – jie iškovojo pergalę rezultatu 73:67 (16:19; 19:12; 20:22; 18:14) ir ketvirtfinalyje susitiks su "Sporto fėjos" klubu.

Pirmuosius 4-is taškus šiose rungtynėse pelnė "Dumblo" komanda, tačiau į tai
"Bangos energetika & Diremta" atsakė 6-iais "sausais" taškais. Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos vis keitėsi sėkmingomis atakomis, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių rezultatu 19:16 pirmavo svečių komanda.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apylygis žaidimas, tačiau ketvirčio viduryje T.Buloto ("Dumblas") pataikyti trys tritaškiai metimai ir kėlinio pabaigoje šeimininkų laimėta atkarpa 6:0 leido "Dumblui" prieš didžiąją pertrauką pirmauti 4-ių taškų skirtumu (35:31).

Trečiajame kėlinyje aikštelėje ėmė dominuoti puolimas, tuo tarpu gynyboje komandos nepersistengė – per kėlinį buvo pelnyti 42-u taškai, o šiose "lenktynėse" geriau sekėsi
"Bangos energetikos & Diremtos" komandai: ji ketvirtį laimėjo 22:20, tačiau bendrame rezultate 2-ų taškų pranašumą vis dar turėjo "Dumblas" (55:53).

Lemiamą kėlinį geriau pradėjo "Dumblo" komanda – ji laimėjo atkarpą 8:1 ir padidino savo pranašumą iki 9-ių taškų (63:54). Visgi
"Bangos energetika & Diremta" nesiruošė taip lengvai atiduoti pergalės ir, daugiausiai tolimais metimais, sumažino skirtumą iki 3-ų taškų (62:65). Vėliau svečiai pradėjo naudoti baudų taktiką, bet šeimininkai, nors ir ne itin taikliai metę baudas, skirtumą vis didino ir didino, kadangi "Bangos energetika & Diremta" vos porą atakų užbaigė taikliais metimais. Po paskutinio teisėjų švilpuko sunkią pergalę šventė "Dumblo" komanda, nugalėdama priešininkus rezultatu 73:67.

Nugalėtojus į pergalę vedė T.Bulotas (22 taškai) ir K.Pupinis (17 taškų, 14 atk. kam.).

Tarp
"Bangos energetikos & Diremtos" komandos pastebimiausias buvo M.Stropus (20 taškų). Po 13-a taškų pridėjo T.Venckūnas (14 atk. kam.) ir K.Rainys.

"Dumblo" komandos treneris S.Steikūnas labai džiaugėsi iškovota pergale ir sakė, kad "Aukso" lygos turnyrą pradėjo rungtynėmis būtent su
"Bangos energetika & Diremta" ir tada skaudžiai pralaimėjo (58:98 – aut. past.), todėl šiandien komanda nusprendė taip: praeitą kartą pradėjom su jais, tad šįkart reikia baigti be jų. Komanda žaidė užsivedusi ir laimėjo. Strategas teisėjų darbą įvertino aštuonetais.
"Dumblas" nesunkiai įveikė "Ūkio banką" (2008 gegužės 31 d., šeštadienis, 18:55 val.)"Dumblas" užtikrintai įveikė "Eltechą" (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:24 val.)"Dumblas" iškovojo įtikinamą pergalę (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Sporto Fėja" pateko į pusfinalį (2008 birželio 16 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Dumblas" iškovojo antrąją pergalę "H" pogrupyje (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:48 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę šventė "Teledema" (2008 gegužės 09 d., penktadienis, 22:59 val.)Trigubas Karolio Pupinio dublis nepadėjo "Dumblui" įveikti "Sporto fėjos" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 21:00 val.)"Bangos energetika & Diremta" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 23:13 val.)Nervingose rungtynėse "Bangos energetika & Diremta" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)