Peugeot klubas vs Mitsubishi klubas (76:94)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 birželio 01 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Mitsubishi klubas" antrą kartą nugalėjo "Peugeot klubą" ir pateko į "Lietuvos autoklubų" lygos finalą

2009 birželio 01 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 6660

Šiandien (06-01) "Kauno energijos" sporto salėje į kovą stojo "Peugeot klubas" (šeimininkai) ir "Mitsubishi klubas" (svečiai). Rungtynių pradžioje iniciatyvos į savo rankas paimti nepavyko nei vienai ekipai.Antrame ketvirtyje šeimininkams nepavyko ir toliau stabdyti įsibėgėjusių varžovų žaidėjų. Kėlinuko viduryje svečiai jau turėjo susikrovę 13 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas ryškiai nepakito , o rungtynes ir toliau sėkmingai kontroliavo "Mitsubishi" klubas. Ketvirtame ketvirtyje vienu metu persvara buvo peržengusi net 23 taškus , todėl žaidimas vyko kiek lėčiau. Iki rungtynių pabaigos išlaikęs solidžią persvarą pergalę iškovojo "Mitsubishi" klubas 76:94 , taip laimėdamas seriją iki dviejų pergalių 2:0 bei patekdamas į "Lietuvos autoklubų" lygos finalą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiai. Kėlinuko viduryje rezultatas buvo dar lygus (8:8). Tačiau kelios klaidos puolime ir gynyboje svečių ekipą pavertė besivejančia komanda. Įgiję keturių taškų persvarą šeimininkai sustojo. Tuo pasinaudoję varžovai vos per kelias minutes sugebėjo ne tik panaikinti turėtą deficitą , bet ir įgyti šešių taškų pranašumą (14:20). Per likusias 3,5 minutės "Peugeot klubui" nepavyko labiau priartėti prie priešininkų , o rezultatas buvo 20:25.

Antrame ketvirtyje šeimininkams ir toliau nepavyko sustabdyti puikiai pataikančių svečių snaiperių. Iki kėlinio pabaigos likus 5,5 minutės svečiai pirmą kartą varžybose sugebėjo savo persvarą padinti iki dviženklės (31:41). Kėlinuko laikui bėgant į pabaigą "Peugeot klubui" vis dėl to pavyko atrasti savo žaidimą ir sušvelninti rezultatą. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo 44:52 (24:27).

Trečiame ketvirtyje šeimininkai ir toliau buvo bejėgiai prieš puikiai sustyguotą "Mitsubishi" ekipos puolimą. Bandydami rokiruoti sudėtimis šeimininkai dažnai atlikdavo keitimus. Tačiau ir šis strateginis veiksmas nedavė rezultatų. Nesutikdami rimtos gynybos svečiai ir toliau be vargo rinko taškus ir tolo nuo varžovų. Prieš lemiamą kelinuką rezultatas buvo 63:77 (19:25).

Paskutiniame ketvirtyje ekipos kiek sumažino žaidimo tempą , o skirtumas tarp komandų vis ryškėjo. Beveik nematomas šiame ketvirtyje buvo ir vienas iš "Peugeot klubo" lyderių S.Staniulis. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti maždaug apie 3 minutes komandas jau skyrė 23 taškai (69:92). Per likusį laiką nepamatėme lemiamo šeimininkų ekipos spurto ir rungtynės pasibaigė rezultatu 76:94 (13:17).

Po varžybų paprašytas trumpai pakomentuoti rungtynes nugalėtojų treneris išskyrė vieną svarbiausių pergalės aspektų – gynybą , nes "užgesinus" vieną iš pagrindinių varžovų žaidėjų S.Staniulį jie nelabai ką turėjo pademonstruoti puolime.

"Peugeot klubas" iškopė į "Lietuvos autoklubų lygos" pusfinalį (2009 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)"Peugeot klubas" įveikė "Lietuvos autoklubų lygos" lyderius ir pakilo į pirmąją vietą (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Subaru klubas" ekipą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:56 val.)"Mitsubishi Klubas" pasiekė lengvą pergalę (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:39 val.)Triuškinanti "Peugeot klubas" pergalė (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Mitsubishi" klubas iškovojo labai svarbią pergalę (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 19:45 val.)Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)