EKODORA & MC TRANS vs VILNIAUS ŽVĖRYNAS - charazay.com (74:73)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 26 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Po sudėtingų varžybų "Ekodora & Mc Trans" iškovojo pirmą pergalę

2008 rugsėjo 26 d., Penktadienis, 21:45 val., peržiūros: 5825

Šiandien (09-26) "Vydūno" vidurinėje mokykloje buvo žaidžiamos "Kauno Mero taurės" A pogrupio varžybos. Jose susitiko "Ekodora & Mc Trans" (šeimininkai) ir "Vilniaus Žvėrynas" (svečiai). Visos varžybos buvo intriguojančios. Didžiausia persvara, kuri skyrė komandas, buvo vos 13 taškų. Fortūna šiose varžybose nenusisuko nuo šeimininkų komandos ir jie iškovojo pergalę rezultatu 74:73 (14:25, 18:9, 24:15, 18:24).

Pirmame kėlinyje pusę laiko vyko kova taškas į tašką. Tačiau svečiams išlyginus rezultatą sekė jų dvi sėkmingos atkarpos ir komandas jau skyrė 11 taškų. Ši persvara išsilaikė ir iki kėlinio pabaigos , o rezultatas buvo 14:25.

Antrasis ketvirtis buvo geresnis šeimininkų ekipai. Jie kėlinį pradėjo 5 taškais be atsako ir beveik priartėjo prie varžovų. "Vilniaus Žvėrynas" pelnė vos 9 taškus , tačiau to užteko , kad prieš ilgąją pertrauką būtų priekyje 32:34.

Po pertraukos "Ekodora & Mc Trans" sužaidė nuostabiai. Aktyvi gynyba varžovams leidžiant mesti tik iš sunkių padėčių , o ir pačių greitas žaidimas leido jiems prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinuką susikrauti nemažą 7 taškų persvarą 56:49.

Ketvirtas kėlinukas įrodė , kad ir vilniečiai turi norą laimėti. Viduryje kėlinio rezultatas buvo jau lygus. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė vos 6 taškai. Tačiau svečių lyderio V.Rybak tritaškis metimas atstatė intrigą šiose varžybose. Šeimininkai vėl buvo padidinę persvarą iki 6 taškų , bet jau minėto snaiperio tritaškis ir paskutinės sekuntės tapo abiejų komandų nervų ir sėkmės išbandymu. Paskutinės atakos metu "Vilniaus Žvėrynas" turėjo progą išplėšti pratęsimą , bet du kartus pabandę laimę iš toli trečią metimą svečiai pataikė užmindami tritaškio linija. Pergalę iškovojo "Ekodora & Mc Trans" rezultatu 74:73.

Po varžybų pakalbintas "Ekodora & Mc Trans" treneris teigė , kad komandai kaip ir visada buvo įtemptas mačas ir daug nervų kainavo žaidėjams, tačiau laukė ir pergalės. Paklaustas apie priešininkus jis atsakė , kad ir jie buvo verti pergalės.

"Ekodora & MC Trans" atsilaikė prieš "Šilduvą" tik du kėlinius (2008 rugsėjo 29 d., pirmadienis, 22:08 val.)Fortūna antrose rungtynėse iš eilės atsuko nugarą "Ekodora & MC Trans" ekipai (2008 rugsėjo 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)"Kauno Kvarcas" sėkmingai pradėjo atkrintamasias nugalėdami "Ekodorą - MC Trans" (2008 spalio 07 d., antradienis, 23:02 val.)"Šilduva" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš "Vilniaus Žvėryną" (2008 rugsėjo 19 d., penktadienis, 20:26 val.)"ESS" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "Vilniaus Žvėryną" (2008 spalio 05 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Vydūno" vidurinėje mokykloje šiandien buvo karšta - keturiasdešimties minučių nepakako išsiaiškinti kuri komanda yra stipresnė (2008 rugsėjo 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)"ISM" nugalėjo "Vilniaus žvėrynas - charazay.com" ekipą (2008 spalio 03 d., penktadienis, 21:20 val.)