Lietuvos Ford Scorpio Klubas vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (85:58)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Pragaras "Rasos" gimnazijoje

Su kamuoliu Linas Stanislovaitis
2008 balandžio 08 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 7189
Šįvakar, balandžio 8 dieną, "Ford Scorpio klubas Lietuva" namuose susitiko su "Lietuvos BMW klubu Kaunas". Pirmame kėlinyje atitrūkę šeimininkai visas rungtynes krovėsi pranašumą, o "BMW" fanatikai žibėjo tik protarpiais. Deja, to neužteko pasipriešinti geriau žaidusiems varžovams ir šie iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 85:58. "Lietuvos BMW klubas Kaunas" patyrė pirmąją nesėkmę po septynių pergalių iš eilės, bet ir toliau išlieka grupės lyderiai. "Ford Scorpio klubas Lietuva" iškovojo šeštąją pergalę ir turėdami taip pat vieną nesėkmę pretenduoja į aukščiausią poziciją "Kauno" pogrupyje.

"Autoklubų lygos" rungtynės garsėja tuo, kad jose susirenka daug žiūrovų, o rungtynių metu keliamas triukšmas tikrai neprilygsta kitoms lygoms. Deja, tai ne visada padeda komandoms. Šiose rungtynėse, mano manymu, geresniam svečių pasirodymui sutrukdė būtent savi fanai: nuolatiniai pikti šūksniai teisėjų pusėn, pakišama garsinė sirena kuo arčiau teisėjui prie ausies, grasinimai po rungtynių ir jų metu, tikrai nesuteikia daug garbės sirgaliams. Kaip sakoma, kokia komanda tokie ir sirgaliai. Be to, tokie išsišokimai blaško rungtynių arbitrus ir trukdo jiems gerai atlikti savo darbą, nukreipia dėmesį kitur. Tad, mieli sirgaliai ir žaidėjai, pagalvokite kiek teisybės yra šiuose žodžiuose – juk lygos kolektyvas nėra šališkas ar nusiteikęs prieš ką nors, bet po pralaimėtų rungtynių kai kuriuos užpuola panaši paranoja ir sugadinat nuotaiką ir visą likusią dieną žmonėms, kurie ir taip turi savų problemų. "Gyvenkime draugiškai", kaip sakė katinas Leopoldas.

Daugiau nei pusė pirmojo kėlinio komandos žaidė taškas į tašką: abi neretai klydo, panašiu taiklumu atakavo. Tačiau vėliau aikštės šeimininkai surengė spurtą ir ketvirčio pabaigos atakarpą laimėję 9:0 po pirmojo kėlinio jau pirmavo dviženkliu pranašumu – 22:12.

Antrąjį kėlinį 7:0 pradėję
"Ford Scorpio klubas Lietuva" ėmė tolti nuo varžovų ir kelti jiems nerimą. Tiesa, paskui rezultatas jau nedidėjo tik į vieną pusę, bet antrasis kėlinys baigėsi lygiai tokiu pačiu rezultatu, kaip ir pirmasis – 22:12, ir tai leido šeimininkams padvigubinti savo pranašumą – 44:24.

Trečiasis kėlinyas buvo pats atkakliausias, jei žiūrėtume į kėlinių rezultatą: ketvirčio pradžioje šeimininkai buvo padidinę savo pranašumą iki 28 ( 57:29 ), tačiau vėliau
"Lietuvos BMW klubu Kaunas" atsakė spurtu 10:0 ir po trijų kėlinių bent jau neleido varžovams padidinti pranašumo. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 64:44

Ketvirto kėlinio pradžioje
"Lietuvos BMW klubu Kaunas" buvo sumažinę pranašumą iki 15 ( 66:51 ), bet paskui svečiai atsileido, pasidavė emocijoms ir "Ford Scorpio klubas Lietuva", tuo pasinaudoję, pelnė 12 taškų be atsako ir galutinai palaidojo visas priešininkų viltis. Galutinis rungtynių rezultatas – 85:58.

Po susitikimo vienas iš nugalėtojų lyderių, Skirmantas Staniulis, kalbėjo, kad komandos treneris padarė juodą, nematomą darbą.

Šeimininkų komandoje keturi žaidėjai buvo pagrindiniai pergalės kalviai: S.Staniulis ( 22 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 7 perimti kamuoliai ), N.Pranckevičius ( 21 taškas ir 12 atkovotų kamuolių ), N.Čekaitis ( 19 taškų ) ir R.Baliūnas ( 9 taškai ir 14 atkovotų kamuolių ).

"Lietuvos BMW klubu Kaunas" ekipoje išsiskyrė L.Stanislovaitis ( 19 taškų ir 17 atkovotų kamuolių ), M.Satkevičius ( 18 taškų ) ir L.Žiugžlys ( 11 taškų ).

Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" pagerino du rekordus! (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 19:17 val.)Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 12:17 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)" Lietuvos BMW klubas Kaunas" nušlavė "Autobanginių" ekipą (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:06 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 gegužės 06 d., antradienis, 23:33 val.) "Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė "Mazdos 323F klubą" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 18:41 val.)Pogrupio lyderių akistatoje stipresnis buvo "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2008 vasario 12 d., antradienis, 22:31 val.)Startavo "Lietuvos autoklubų" lygos, "Kauno" pogrupis (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:38 val.)