Kauno Purienų vidurinė mokykla vs Vilkijos gimnazija - "Amafora" (116:56)Krepšinis.net taurė 9 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 23 d., Pirmadienis, 12:00 val. @ Purienų vidurinė mokykla, St.Lozoraičio 13, Kaunas LT-50137

Pirmosiose varžybose "Purienų vidurinė mokykla" laimėjo triuškinamai

2009 kovo 23 d., Pirmadienis, 13:55 val., peržiūros: 4886

Šiandien (03.23) Purienų vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Purienų vidurinė mokykla"(šeiminikai) ir "Vilkijos gimnazija – Amafora "(svečiai) . Po lengvos kovos rezultatu 116:56, šventė šeiminikų moksleiviai.

Rungtynių pradžia buvo labai atkakli, nieks negalvojo, kad bus toks triuškinamas ruzultatas. Pirmająme kėlinukę, tai viena, tai kita komanda pelnė taškus, viduryje kėlinuko buvo priekyje "Vilkijos gimnazija – Amafora " komanda 12:16 . Bet susiėmę šeimininkai ir D.Aneciūno vedini "Purienų vidurinė mokykla" pirmąjį ketvirtį laimėjo 22:19. Tik išėjus žaisti antrąjį kėlinuką šeimininkų komanda, pradėjo iš arti ir aktyviai dengtis, to pasekoje Vilkijos gimnazistai, pradėjo daryti daug klaidų. "Purienų vidurinė mokyklos" krepšininkai net neleisdavo mesti į krepšį, laimėję antrą kėlinį net 20-ties taškų skirtumu, jaunieji krepšininkai ėjo ilsėtis, kai švieslentėje degė rezultatas 51:28 šeimininkų naudai.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai toliau dominavo beveik visuose žaidybiniuose epizoduose ir palaispniui didino taškų skirtumą. "Purienų vidurinė mokykla" vis artėjo link 100-to taškų ribos ir jiems tai pavyko. Demonstravę gražų, kieta krepšinį šeimininkai iškovojo savo pirmosiose rungtynėse triuškinamą pergalę 116:56.

Nugalėtojų gretose geriausiai sužaidė Tomas Petrošius, jis įmetė 24taškus, jam neblogai talkino dvigubą dublį surinkęs Nerijus Žilinskas(13taškų ir 10 perimtų kamuolių).

Pralaimėjusiems daugiausia taškų įmetė Gytis Vyšniauskas 14taškų.

Po labai permainingos kovos, sunki "Purienų vidurinės mokyklos" pergalė (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 13:48 val.)Antroje rungtynių pusėje Kauno "Purienų vidurinė mokykla" galutinai palaužė varžovus ir laimėjo "Krepšinis.net 9kl" turnyrą (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 23:52 val.)Kauno "Purienų vidurinė mokykla" neleido suabejoti savo pranašumu ir nesunkiai pateko į finalą (2009 balandžio 25 d., šeštadienis, 23:07 val.)Lengva "Šeduvos"gimnazijos pergalė (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 17:50 val.)