BC TAS KIEMAS vs DANGAVA (49:65)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 10 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"BC Tas kiemas" palūžo tik antroje varžybų pusėje

2008 gegužės 10 d., Šeštadienis, 22:05 val., peržiūros: 5721
Šiandien (05-10) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko "Bc Tas kiemas" (šeimininkai) ir "Dangava" (svečiai). Pradžioje abi komandos žaidė panašaus lygio žaidimą , tai atsispindėjo lygiame rezultate. Antroje pusėje vaizdas pasikeitė, o padėtį pradėjo kontroliuoti svečių ekipa. Protingiau sužaidę varžybų pabaigą jie iškovojo pergalę rezultatu 49:65.

Rungtynės pradėjo svečių tolimu metimu. Po to sekė varžovų keturi taškai be atsako. Šeimininkai kėlinuko viduryje padarė keletą klaidų gynyboje taip įgydami 3 taškų deficitą.
"Bc Tas kiemas" padė bandė gelbėti tolimais metimais ir jiems tai pavyko padaryti. Pataikę du tolimus metimus persvėrė rezultatą į savo pusę ir po pirmo kėlinuko įgijo 2 taškų pranašumą 14:12.

Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino. Svečiai pradėję žaisti per priekinę liniją lengvai pelnydavo taškus. Šeimininkams teko atsakyti individualiais veiksmais. Po šio kėlinuko rezultatas tapo lygus 28:28 (14:16) .

Trečio ketvirčio pradžia daug žadėjo
"Bc Tas kiemas" ekipai. Pelnę penkis "sausus" taškus jie įsiveržė į priekį. Tačiau čia tik buvo pradžia."Dangava" ekipa visiškai sustabdė priešininkų puolimą , o patys pradėję kontroliuoti žaidimo ritmą tolo nuo varžovų. Po šio kėlinio rezultatas buvo 34:48 (6:20).

Ketvirtas kėlinukas daug nieko nelėmė.
"Dangava" ir toliau rodė savo pranašumą ir iškovojo vertingą pergalę rezultatu 49:65 (15:17).

Po varžybų nugalėtojų treneris buvo nekalbus ir pasakė nedaug.Jo manymu komanda žaidė , todėl ir laimėjo. Teisėjams skyrė 9 balus.

"Bc Tas kiemas" treneris teisėjams skyrė 10 balų.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė G.Vaičiūnas 13 taškų.

"Dangavos" ekipoje nesustabdomas buvo N.Varžaitis 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.
"Dangava" tik paskutiniajame ketvirtyje palaužė "Omegą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Era+Eternit" ir toliau šluoja sau nuo kelio visus varžovus (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:43 val.)"Vaišvydava" nušlavė "BC Tas Kiemas" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Dangavos" komandos (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)"Dangava" nepaliko vilčių "Vaišvydavai" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)"Era+Eternit" nepasigailėjo "BC Tas Kiemas" (2008 gegužės 21 d., trečiadienis, 19:41 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Bc Tas Kiemas" (2008 gegužės 13 d., antradienis, 20:26 val.)"Studentija" pateko į "Laikinosios sostinės Mažosios taurės" ketvirtfinalį (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:30 val.)