AGAVA vs ELEKTROS DARBAI (60:59)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

Po pratęsimo fantastišką pergalę išplėšė "Agava"

Aikštelėje krepšininkai kovojo negailėdami nei savęs nei varžovų
2007 balandžio 02 d., Pirmadienis, 00:08 val., peržiūros: 3287

Antrose "Iššūkio" turnyro pusfinalio rungtynėse, "Agava" namų aikštelėje tik po pratęsimo išplėšė pergalę iš "Elektros darbų" rankų ir taip pasiliko sau viltį pakovoti dėl Didžiojo finalo kelialapio.

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą. Nė viena ekipa neįgijo didesnės persvaros, tačiau po dviejų D.Jasinsko ir vieno A.Stutkaus taiklaus tritaškio metimo “Agava” rezultatu 16:10 užbaigė pirmąjį rungtynių kėlinį.

Antrajame kėlinyje taip pat geriau sekėsi “Agavos” ekipai. A.Šalaševičius padėjo komandai dvejais taikliais tritaškiais metimais, o A.Sutkus – baudomis. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 33:26.

Trečiojo ketvirčio pradžioje “Elektros darbų” komanda pataikiusi tris dvitaškius metimus sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau po trijų sėkmingų “Agavos” atakų, komanda įgijo dešimties taškų persvarą. “Elektros darbai” sumažino šį skirtumą iki penkių taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi 43:37 “Agavos” ekipos naudai.

Ketvirtajame kėlinyje “Elektros darbų” komanda susiėmė ir jį laimėjo rezultatu 8:14. To užteko, kad komandų taškai susilygintu ir “Elektros darbai” išplėštų pratęsimą.

Pratęsimo pirmose minutėse rungtynės klostėsi taškas i tašką, tačiau po kelėto sėkmingų “Elektros darbų” atakų, ekipa turėjo keturių taškų persvarą. Tačiau to neužteko ir po taiklaus A.Šalaševičiaus tritaškio metimo su bauda rungtynes baigėsi vieno taško persvara “Agavos naudai”, 60:59.

Nugalėtojams A.Šalaševičius įmetė 21 tašką, D.Jasinskas pridėjo 14, A.Sutkus – 13 taškų.

"Elektros darbų" gretose rezultatyviausias buvo V.Vaičenonis, pelnęs 15 taškų. M.Petravičius pridėjo 12, A.Burneika ir A.Raila – po 10 taškų.

Permainingoje kovoje pergalę šventė "Agava" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:23 val.)Klaidos paskandino "Agavą" (2007 sausio 26 d., penktadienis, 22:39 val.)"Baltijos Baldų Grupė" ir antrą kartą įveikė "Agavą" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)"AKS & Nekturtas" pasiekė revanšą prieš "Agavą" ir išlygino santykį (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Antakora" nė iš tolo neprilygo "Elektros darbams" (2007 sausio 26 d., penktadienis, 21:13 val.)"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Iššūkio" turnyro mažajį finalą laimėjo "Elektros darbai" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 09:23 val.)Nieko nelėmusioje dvikovoje stipresni buvo "BBG" (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Nervingose rungtynėse pergalę šventė „Elektros darbai“ (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:01 val.)Namų aikštės persvara nesuteikė "AKS & Nekturto" komandai vietos pusfinalyje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 23:02 val.)