KK SNAIPERIAI & VDU-2 vs FORTO SIENA (45:71)"AUKSO+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 18 d., Penktadienis, 18:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Lengva "Forto sienos " pergalė

2008 balandžio 18 d., Penktadienis, 20:19 val., peržiūros: 3601
Šiandien (04-18) "VDU" sporto centro salėje susitiko "Snaiperiai & VDU -2" (šeimininkai) ir "Forto Siena" (svečiai).
Nuo pirmųjų minučių padėtį savo rankas paėmę svečiai iškovojo antrąją pergalę ir iškopė į sekantį etapą.

Pirmas kėlinukas prasidėjo staigiu svečių spurtu 0:5. Varžovai nieko nelaukę atsakė greitais 4 taškais ir beveik išlygino rezultatą. Kėlinuko viduryje šeimininkams nepavyko sugaudyti priešininkų žaidėjo ir kėlinys pasibaigė rezultatu 8:24.

Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino, bet persvara nemažėjo. Po pirmosios varžybų pusės "Forto siena" jau turėjo 14 taškų persvarą 23:37 (15:13).

Trečiame ketvirtyje ir vėl "Forto siena" perėmė žaidimą į rankas. Sėkmingiau ir protingiau žaisdami svečiai toliau didino skirtumą. Paskutinėmis kėlinuko sekundėmis puikų tritaškį pro varžovų rankas pataikęs
"Forto Sienos" ekipos žaidėjas M.Linkevičius išvedė savo komandą į priekį su 18 taškų persvara. Rezultatas buvo 35:53 (12:16)

Ketvirtas kėlinukas nelabai ką lėmė. Ir vėl "
Snaiperiai & VDU -2" nepranoko savo varžovų, todėl turėjo pripažinti antrąjį pralaimėjimą serijoje ir pasitraukti iš pirmenybių. Galutinis rezultatas buvo 45:71 (10:18).

Nugalėtojų treneris varžybų komentavimą pradėjo nuo gero teisėjų darbo, kurie tikrai varžybų nesugadino. O varžybas įvertino kaip lengvas.

Pralaimėjusiųjų treneris kaip vieną iš pralaimėjimo priežasčių paminėjo, kad šios buvo ne pirmos komandos varžybos šiandien, todėl pritrūko jėgų bei varžovai gerokai stipresni. Teisėjų darbą įvertino 9 balais.

"Snaiperiai & VDU -2" komandoje išsiskyrė 14 taškų surinkęs A.Zasas.
"Forto Sienos" ekipą vedė R.Ostreika 23 taškai.

Pusfinalį "Forto siena" pradėjo pergale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:09 val.)Dramatiškose rungtynėse "Forto Siena" pegalė (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Atkrintamasias varžybas "Forto siena" pradėjo pergale (2008 balandžio 15 d., antradienis, 21:12 val.)Galingai sužaidusi pratęsimą "Forto Siena" išplėšė pergalę (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 19:05 val.)Po ilgos bei sunkios kovos "Forto Siena" palaužė "TopSport" ekipą (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)Ir antrą kartą pajėgesnė buvo "Forto siena" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Forto Siena" "Energijos Sistemų Servisui" pasirodė per aukšta (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:15 val.)"Forto Siena" tapo "Aukso+" lygos 3-iosios vietos laimėtoja! (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 21:47 val.)"Forto Siena" reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo (2008 sausio 15 d., antradienis, 21:41 val.)"BMS" "Forto Sienos" paimti nepavyko (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:50 val.)