MRU VSF vs Nebajeris (72:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris

2016 vasario 02 d., Antradienis, 05:11 val., peržiūros: 1189

Vasario 1 dieną, pirmadienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės P pogrupio komandos, namų aikštelėje žaidusi ir trečiąją vietą užimanti MRU VSF (5/4) ekipa ir laipteliu žemiau, tačiau tiek pat taškų surinkusi Nebajerio (6/2) komanda. Visas rungtynes komandos žaidė apyligiai skirtumas nebuvo išaugęs iki dviženklio pranašumo. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą MRU VSF namų aikštelėje patiesė Nebajerio ekipa rezultatu – 72:65.

Pirmajame kėlinuke pirmieji taškus taškus pelnė šeimininkai. E. Vainos dvitaškis išvedė MRU VSF komandą į priekį. R.Petrolis atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Prabėgus minutei tolimą šūvį smeigė O.Margelis, ilgai netrukus sekė dar vienas pastarojo tolimas metimas ir MRU VSF buvo priekyje – 8:4. M. Krūvelio dvitaškis sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. tačiau vėl spurtavę šeimininkai pirmavo – 12:6. Baigiantis kėlinukui sėkmingiau žaidė svečiai, kurie sugebėjo ištirpdyti deficitą ir persverti rungtynių eigą. Pirmosios dešimt minučių baigėsi rezultat – 15:18.

Antrame kėlinuke tris minutes vyravo tyla. Pirmasis taškus pelnė svečių komandos žaidėjas A.Motužis, kuris puolime sugriebė net keturis kamuolius. Kėlinukui įpusėjus rezultatas smarkiai nesikeitė, tačiau Nebajeris po mažu tolo, sužaidus penkias minutes komandas skyrė penki taškai – 19:24. Klaidų virtinė neleido MRU VSF pasivyti savo varžovo, o Nebajerio patyrę žaidėjai niekur neskubėjo. Nors šeimininkai laimėjo kėlinuką vienu tašku, po dviejų kėlinukų svečiai vis dar buvo priekyje – 29:31.

Po ilgosios pertraukos pirmasis prabilo R.Krasauskas pelnydamas du taškus ir išlygindamas rezultatą, po to sekė D. Kunigonio dvitaškis ir MRU VSF jau buvo priekyje, tiesa neilgam. Įsibėgėjant antrajam kėlinukui komandos keitėsi taikliais metimais ir žaidė taškas į tašką. Sužaidus pusę kėlinuko svečiai vis dar buvo priekyje – 40:44. MRU VSF pelnė penkis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį minimalia persvara. R. Petrolio tritaškis vėl sugrąžino pranašumą svečiams. Tačiau pagaliau geriau sužaidę kėlinuko pabaigą MRU VSF po trečiojo ketvirčio buvo priekyje – 51:49.

M. Krūvelio dvitaškis vėl atstatė pusiausvyrą ketvirtajame kėlinyje – 51:51. Įsibėgėjant kėlinukui komandos vėl žaidė taškas į tašką, prangindamos kamuolį. Įpusėjus kėlinukui neatlaikė V. Čiuplio nervai ir buvo nubaustas technine pražanga. Ilgai netrukus Nebajerio atsarginis suolelis gavo dar vieną techinę pražangą ir tuo pasinaudoję MRU VSF įgijo šešių taškų pranašumą – 61:55. Paskutinėmis minutėmis Nebajeriui pritrūko laiko ir jėgų, kad galėtų nugalėti MRU VSF jaunimą. Šeimininkai šventė sunkią pergalę rezultatu – 72:65.

O.Margelis (MRU VSF):

Geras susižaidimas, susikalbėjimas gynyboje, greitos atakos, kai sugebejome užbėgti lemiamu momentu, vėl į rikiuotę grįžo mūsų lyderis E.Vaina. Taip pat noėjome šiandien nugalėti dėl pirmo rato pralaimėjimo jų aikštelėje trim taškais.

Naudingiausi žaidėjai:

MRU VSF: Edvinas Vaina – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Orestas Margelis – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Bojarūnas – 9 tšk.

Nebajeris: Rytis Sadauskas – 13 tšk., Robertas Petrolis – 12 tšk., Valdas Čiuplys – 11 tšk.

BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Nerezultatyvioje pogrupio lyderių kovoje pergalių seriją pratęsė „Nebajeris“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)MRU VSF laimėjo pirmąsias rungtynes 2 etape. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)Dviženklę persvarą išbarstęs „Nebajeris“ po dramatiškos kovos vistiek pasiekė pergalę (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 21:08 val.)