Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Mazda 323F klubas (63:55)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą

2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 4753

Šiandien gruodžio 21 d. 19.45 val. Kauno mechanikos kolegijos sporto salėje susitiko "Lietuvos BMW klubas Kaunas" ir "Mazda 323F klubas" komandos. Rungtynes po atkaklios kovos rezultatu 63:55 laimėjo "Lietuvos BMW klubas Kaunas".

Rungtynes geriau pradėjo "Lietuvos BMW klubas Kaunas", įsiveržę į priekį 4:0, bet netrukus "Mazda 323F klubas" spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą. Iki kėlinio pabaigos vyko įnirtinga kova dėl kiekvieno kamuolio, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 19:19.

Nei viena komanda nenorėjo nusileisti. Antrajame kėlinyje taip pat komandos kovojo dėl kiekvieno taško, abi komandos kibiai gynėsi ir neleido viena kitai lengvai pelnyti taškų.Prieš pat kėlinio pabaigą "Mazda 323F klubas" pataikė tritaškį ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo dviem taškais 33:35.

Trečiajame kėlinyje pirmuosius taškus įmetė "Lietuvos BMW klubas Kaunas", tačiau "Mazda 323F klubas" pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo solidesnį pranašumą. "Lietuvos BMW klubas Kaunas" bandė pavyti "Mazda 323F klubas", bet "Lietuvos BMW klubas Kaunas" žaidėjai tik sumažino skirtumą iki 6 taškų. Po trijų kėlinių "Mazda 323F klubas" pirmavo rezultatu 43:49.

Prasidėjus lemiamam ketvirtajam kėliniui "Lietuvos BMW klubas Kaunas" krepšininkai iš karto pradėjo mažinti skirtumą. Įpusėjus kėliniui "Lietuvos BMW klubas Kaunas" ne tik persvėrė rezultatą, bet ir pasinaudoję varžovų klaidomis, surengė greitas atakas ir padidino savo pranašumą. "Lietuvos BMW klubas Kaunas" šventė pergalę rezultatu 63:55. "Mazda 323F klubas" per ketvirtąjį kėlinį įmetė tik 6 taškus.

"Mazda 323F klubas" komandos treneris buvo nusivylęs tokiu prastu ketvirtuoju kėliniu, o "Lietuvos BMW klubas Kaunas" džiaugėsi, kad pavyko išplėšti pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Jonas Paužuolis (21 taškas, 7 atk. kam., 9/9 baudos) ir Tadas Čiuplys (16 taškų, rez. perd.). "Mazda 323F klubas" komandoje rezultatyviai žaidė Tadas Lavickas (17 taškų, 11 atk. kam.) bei Arnas Račkauskas (11 taškų, 6 atk. kam.).

"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)BMW Vilniaus komanda paskutinę minutę palaužė Mazda 323F komandą (2008 lapkričio 26 d., trečiadienis, 19:14 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:42 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Autobanginai nutraukė BMW klubo iš Kauno trijų pergalių seriją (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 20:55 val.)Nesunkiai pasiekta "BMW Kauno" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)