KAUNO VANDENYS & ONN vs AUTOKONTAKTAS (76:94)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"Autokontakto" komanda nugalėjo "Kauno vandenis"

2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 6459
LKKA sporto salėje susitiko "Įmonių+" lygos "E" pogrupio komandos "Kauno vandenys" (šeimininkai) ir "Autokontaktas" (svečiai). Po gražios ir greitos kovos pergalę iškovojo svečių komanda, kiek netikėtai gana lengvai nugalėdami priešininkus rezultatu 94:76.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keturiais "sausais" šeimininkų taškais, tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti savo atakas. "Kauno vandenų" komandai ir toliau sėkmingai atakuojant, jie įgavo 6-ių taškų pranašumą, tačiau tada svečiai surengė spurtą 10:0 ir išsiveržė į priekį. "Autokontakto" krepšininkams ir toliau rengiant taiklias atakas, skirtumas kėlinio pabaigoje pasiekė 10 taškų (24:14). Pagrindinė "Kauno vandenų" bėda šiame kėlinyje buvo klaidos – jų šeimininkai padarė net 12.

Sėkmingai "Autokontaktas" puolė bei gynėsi ir antrame kėlinyje – reta jų ataka pasibaigdavo nesėkmingai, tuo tarpu "Kauno vandenys" savo atakas grindė tolimais metimais, kurie ne visada pasiekdavo tikslą. Laimėję šį ketvirtį 12 taškų skirtumu (29:17), svečiai pirmavo jau solidžiu skirtumu (53:31).

Po didžiosios pertraukos šeimininkai kur kas geriau pradėjo atakuoti iš toli (per kėlinį pataikė 5 tritaškius metimus) ir palaipsniui skirtumas ėmė mažėti. Laimėję šį kėlinį 8 taškų skirtumu (30:22), jie sumažino skirtumą iki 14 taškų ir atgavo šiokią tokią viltį laimėti rungtynes.

Visgi ketvirtajame kėlinyje "Kauno vandenų" komandai pritrūko ir jėgų, ir laimės, tuo tarpu "Autokontaktas" ramiai užbaigė rungtynes, iškovodami II ture pirmąją pergalę iš tiek pat galimų. Galutinis rezultatas 94:76.

Tarp nugalėtojų pastebimiausias buvo P.Žukaitis (23 taškai), T.Kliukas (16 taškų) ir L.Karalius (15 taškų).

"Kauno vandenų" komandoje sunkiai sulaikomi buvo L.Ilijonskis (22 taškai), D.Pajaujis (20 taškų) ir R.Ardaravičius (18 taškų).

Nugalėtojų treneris G.Urbonas teigė, kad pavyko laimėti dėl geros gynybos, galima sakyti, jog pasisekė varžybos, nes varžovai tikrai geri – gal jie šiandien nepataikė, o atsakomajame mače laukia gera kova. Teisėjų darbą strategas įvertino gerai.

"Kauno vandenų" treneris H.Pajaujis sakė, kad jo komanda labai blogai sužaidė rungtynių pradžią, darydama daug klaidų, tik nuo trečiojo kėlinio jau pradėjo žaisti. Tačiau anot trenerio varžovai buvo stiprūs, gal jų ir motyvacija laimėti buvo didesnė. Teisėjus strategas įvertino aštuonetais.
"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"Trys medžiai" įveikė "Kauno vandenis" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Infoface & KaVeikti.lt" nuskendo "Kauno Vandenyse" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 12:22 val.)"Autokontaktas" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 23:24 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Autokontaktas" nepasigailėjo savo varžovų (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:39 val.)"Autokontaktas" užtikrintu skirtumu įveikė "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:12 val.)"Autokontaktas" namie nepaliko jokių vilčių "Projektų gamai" (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:55 val.)"Autokontaktas" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Fėją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 22:03 val.)Antroji iš eilės "Kauno vandenų" pergalė (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)