Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė vs Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (68:71)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 13:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę

2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:01 val., peržiūros: 1272

Šiandien, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko KKL ''basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės susitikimas , kuriame ''Santaros'' gimnazija – VU partenrė namuose priėmė Kauno ''A.Puškino'' gimnaziją. Pirmoje susitikimo pusėje svečiai visiškai dominavo aikštėje ir jau po dviejų kėlinių susikrovė solidų aštuoniolikos taškų pranašumą 28-46. Antroje susitikimo pusėje šeimininkams pavyko prisivyti savo varžovus, o susitikimo pabaigoje nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis. Susitikimą laimėjo Kauno ''A.Puškino'' gimnazija 68-71.

Susitikimą geriau pradėjo svečių ekipa, kurie iškart įsiveržė į priekį (2-5). Ekipos žengė lygiai, bet įpusėjus ketvirčiui svečiai padidino apsukas ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą (6-17). Antroje ketvirčio pusėje šeimininkams ir toliau žaidimas nesiklijavo ir jų deficitas padidėjo iki keturiolikos taškų 11-25. Antrajame ketvirtyje ir toliau nesulaikomai žaidė svečių ekipos žaidėjas N.Orap, po kurio vienuolikos iš eilės taškų skirtumas išaugo iki septyniolikos taškų (15-36). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai savo deficitą buvo sumažinę iki keturiolikos taškų (28-42). Ketvirtį užbaigęs keturi iš eilės svečių ekipos taškai ir po dviejų kėlinių priekyje buvo Kauno ''A.Puškino'' gimnazija 28-46.

Po didžiosios pertraukos ''Santaros'' gimnazijos ekipa pradėjo geriau dirbti gynyboje ir įpusėjus ketvirčiui savo deficitą sumažino iki dvylikos taškų. Ketvirčio pabaigoje šeimininko deficitas vėl šoktelėjo iki septyniolikos taškų, bet puiki ketvirčio pabaiga leido šeimininkams savo deficitą sumažinti iki trylikos taškų 45-57.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo keturiais iš eilės svečių taškais (45-61). Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui skirtumas buvo vis dar septyniolika taškų ir atrodė, jog svečiai nesunkiai įsirašys pirmąją pergalę, bet tuomet šeimininkai kilo į lemiamą kovą ir sužaidė puikią atkarpą 13-0 ir savo deficitą sumažino iki keturių taškų (65-69). Likus žaist nepilną minutę šeimininkai savo varžovų ataką iškart stabdė pražanga. V.Yančiuk realizavo vos viena baudos metimą, ''Santaros'' gimnazijos ekipa iškart pataikė dvitaškį metimą (67-70). Svečių ekipos ataka ir vėl buvo iškart sustabdyta pražanga ir tas pats V.Yančiuk nerealizavo nei vieno baudos metimo taip palikdamas šansą šeimininkams. Šeimininkams nepavyko pataikyti tritaškio metimo ir žaisti buvo belikę keturios sekundės. Baudų stojo mesti ''Santaros'' gimnazijos žaidėjas A.Bukšnys,kuris įmetė vos vieną baudos metimą (68-70). Paskutinėje atakoje šeimininkai vėl iškart prasižengė. Svečiai įmetė vieną baudą ir paliko proga išlyginti rezultatą, bet puikiai surengta paskutinė šeimininkų ataka pasibaigė netaikliu metimu. Susitikimą laimėjo Kauno ''A.Puškino'' gimnazija 68-71.

Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė: J.Medekšas ( 17 tšk.) S.M.nkevičius ( 11 tšk. 13 atk.k.) T.Mačiulis (12 tšk.)

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija: N.Orap ( 39 tšk.) K.Dozhongal ( 10 tšk.) A.Tichovskij ( 9 tšk.)

''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)"Birštono gimnazija" nesunkiai žengė į pusfinalį (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 17:07 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą (2013 balandžio 16 d., antradienis, 15:45 val.)