BIRŠTONO JAZZ - DIREMTA 2 vs PRIENŲ GYVENIMAS (106:50)A lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

Birštono "Jazz - Diremta 2" be gailesčio sutriuškino Prienų "Gyvenimą"

2010 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 23:33 val., peržiūros: 6704
Sekmadienio vakarą KKL "A lygos" "Sport turas" taurei laimėti rungtynėse Birštono "Jazz – Diremta 2" savo aikštėje priėmė svečius iš Prienų. Jaunieji ir ambicingieji šeimininkai jau nuo pat susitikimo pradžios parodė, kad aikštėje susitinka dvi skirtingų kalibrų komandos. "Jazz – Diremta 2" šiame susitikime rungtyniavo itin pakiliai tiek puolime, tiek gynyboje ir didesnių vilčių varžovams apie pergalę pagalvoti nepaliko. Vienu metu komandas skyrė milžiniška, 61 taško praraja (102:41). Susitikimui baigiantis svečiai sugebėjo simboliškai sušvelninti savo atsilikimą, tačiau nuo triuškinančio pralaimėjimo jų tai neišgelbėjo (106:50).

Susitikimą taikliu dvitaškiu pradėjo Rokas Marcinkevičius, o Arvydas Baltrušaitis atsakė keturiais taškais iš eilės. Svečiai dar kartą rezultatą persvėrė savo naudai kai Paulius Kamarauskas pelnė du taškus, o Mindaugas Birbalas pridėjo dvitaškį su bauda (4:7). Būtent tada Prienų "Gyvenimas" pasiklydo varžovų gynybos labirinte. Puikiai gindamiesi "Jazz – Diremta 2" vyrai visiškai suparalyžavo svečių puolimą, o patys tiesiog "siautė" aikštėje. Atrodė, kad šeimininkams tiesiog negali nesisekti, kad ir ką jie darė: tritaškių metimų lavina, greitos atakos, dėjimai – visa tai galėjo išvysti salėje susirinkę žiūrovai. Surengę spurtą 20:2 "Jazz – Diremta 2" vaikinai susikrovė sau solidžią persvarą (24:9). Snūduriuojantį Prienų žaidėjų puolimą pabandė išjudinti Šarūnas Stiklakis bei Tomas Stupuris pelnę po du taškus (24:13). Tačiau tai buvo viskas, ką svečiai nuveikė šiame kėlinyje. Savo ruožtu šeiminkų taškų kraitį dar labiau papildė Tomo Urbono dvitaškis ir Manto Lukmino tritaškis metimas (29:13).

Antrojo kėlinuko pradžioje Prienų "Gyvenimas" ir toliau negalėjo pabusti iš letargo miego, o varžovai nedvejodami tuo naudojosi. Mantas Lukminas, Tomas Urbonas bei Donatas Sabeckis pelnė po du taškus, o Mantas Balčiūnas pridėjo tritaškį metimą (38:13). Pirmuosius Prienų "Gyvenimo" puolimo pagyvėjimo požymius parodė du taiklūs Roko Marcinkevičiaus ir Ričardo Maceinos tritaškiai, bei Arno Snapaičio dvitaškis. Savo ruožtu Mantas Balčiūnas atsakė taikliu tolimu metimu (41:21). Vis tik "viena kregždė dar ne pavasaris" arba kitaip tariant "gera atkarpa dar ne pergalė". Po keletos sėkmingų prieniškių epizodų puolime virš jų stovyklos vėl pradėjo kauptis tamsūs debesys, pranašaujantys tritaškių lietų. Jaunieji Birštono "Jazz – Diremta 2" vaikinai pademonstravo puikius snaiperiškus sugebėjimus: Mantas Balčiūnas pataikė du tolimus metimus bei dvitaškį, o jo komandos draugas Dominykas Domarkas pridėjo dar vieną taiklų tolimą šūvį (52:23). Jaunasis Prienų ekipos snaiperis Paulius Bartkevičius atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai šiame ketvirtyje. Tuo tarpu šeimininkai dar turėjo ką pasiūlyti puolime. Jie pelnė 8 sausus taškus ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (60:26).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje buvo pasikeitęs porai pirmųjų minučių, kuomet komandos apsikeitė keletu rezultatyvių atakų (64:33). Tuomet svečių ekipa vėl leido savo puolimui "pailsėti". Per likusį kėlinuko laiką svečiai sugebėjo "išvargti" du taškus, kurių autoriumi tapo Rokas Marcinkevičius, o varžovai turėjo pasiūlyti kur kas daugiau. Daugiausiai Raimondo Matučio ir Manto Lukmino taškų dėka "Jazz – Diremta 2" surengė nesibaigiantį spurtą 22:2 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo net 51 taško pranašumą (86:35).

Nors ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, bet Birštono "Jazz – Diremta 2" neketino lėtinti apsukų. Po dviejų taiklių Manto Lukmino ir Dominyko Domarko tritaškių bei Manto Balčiūno ir Mindaugo Giedrės dvitaškių skirtuams tarp komandų pirmą kartą išaugo iki 60 taškų (96:36). Neilgai trukus šeimininkai jau turėjo 61 taško pranašumą (102:41). Svečiai paskutines kėlinuko minutes nors ir pavėluotai, bet vis tik susizgribo ir kiek pasitempė puldami varžovų krepšį. Ričardas Maceina bei Rokas Marcinkevičius kartu pelnė 9 taškus ir deficitas sumažėjo iki 52 taškų (102:52). Paskutinį žodį rungtynėse tarė šeimininkai pelnydami keturis taškus ir užtvirtindami savo pergalę (106:50).

Po rungtynių Prienų "Gyvenimo" vidurio puolėjas Arnas Snapaitis buvo lakoniškas: "Komentuoti daug nėra ką, rezultatas kalba pats už save. Kaip renkamės į treniruotes taip ir sužaidėme".

Kiek daugiau pasakyti turėjo Birštono "Jazz – Diremta 2" komandos treneris Remigijus Kazulis: "Manau, kad šiandien mūsų žaidėjai išėjo nusiteikę ir žaidė pakankamai atsipalaidavę. Kai kurie iš jų po krūvių ir varžybinio tempo, todėl jiems šiandien gal buvo kiek mažiau atsakomybės. Be to, labai šiandien pataikėme, metėme daug tritaškių metimų, užbėgome į greitą puolimą – žaidimas tikrai buvo palyginus lengvas, lyginant su tuo, ko tikėjomės iš varžovų. Kalbant apie mūsų planus, manėme, kad Prienai mums tikrai rimtai pasipriešins ir kova bus lygi. Pernai jie atrodė visai neblogai. Manau šiandien jiems trūko užbaigimo, įžaidimo, kamuolio išlaikymo iki reikiamo momento, atsikovojome daugiau kamuolių – tiesiog visur šiandien buvome pranašesni".

Birštono "Jazz – Diremta 2" komandą į pergalę vedė: Mantas Balčiūnas 22 taškai, Raimondas Matutis 19 taškų (7 atk. kam), Mantas Lukminas 17 taškų (5 atk. kam)

Prienų "Gyvenimo" komandoje išsiskyrė: Rokas Marcinkevičius 14 taškų (7 atk. kam, 5 perimti kam), Ričardas Maceina 8 taškai

Birštono "Jazz - Diremta 2" nugalėjo "Jukną ir Ko & Kauno Akropolį" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Banga" be didesnių sunkumų nugalėjo "Prienų Gyvenimą" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 14:53 val.)Birštono "Jazz - Diremta 2" po atkaklios kovos palaužė "Radijas Tau" ekipą (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:29 val.)Birštono "Jazz - Diremta 2" priartėjo per žingsnį nuo "A" lygos bronzos (2011 gegužės 10 d., antradienis, 20:01 val.)Birštono "Jazz - Diremta 2" po atkaklios kovos įveikė "Top Sport & ARX Baltica" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 09:55 val.)"Birštono JAZZ - Diremta - 2" - A lygos trečiosios vietos laimėtojai! (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:07 val.)Birštono "Jazz Diremta - 2" trečiajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę (2010 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Kauno "Akropolis" svečiuose turėjo pripažinti Prienų "Gyvenimo" pranašumą (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 15:31 val.)"Radijas Tau" įveikė "Birštono Jazz - Diremtos 2" ekipą (2011 kovo 26 d., šeštadienis, 19:09 val.)Birštono "Jazz Diremta - 2" išbarstė solidų pranašumą, bet išsaugojo pergalę savo rankose (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 15:57 val.)