KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs KORIO GRUPĖ (60:77)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 20 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Pergalei pasiekti "Korio grupei" neprireikė daug pastangų

Nugalėtojų komandos vadovas Nerijus Jaškūnas buvo patenkintas pergale bei prie jos prisidėjo 6 taškais
2007 vasario 20 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 3706

Net ir savo aištelės sienos šį vakarą nepadėjo "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandai atsilaikyti prieš "Korio grupės" krepšininkus. Galingai pradėję rungtynes svečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 77:60. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, tačiau atsipalaidavę jie leido šeimininkams laimėti paskutinį kėlinį net 21 taško skirtumu.

Savo neabejotiną persvarą svečiai pradėjo demonstruoti nuo pat pirmųjų dvikovos minučių – 7:0, 9:2. Šeimininkai nieko negalėjo padaryti prieš galingą varžovų priekinę liniją, kuri dominavo po krepšiais. Jau po pirmojo ketvirčio „Korio grupė“ turėjo 13-os taškų atotrūkį.

Antrajame kėlinuke vaizdas ir toliau nepasikeitė. Svečių puolimo mašina net neketino lėtinti apsukų ir rinko vieną tašką po kito. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ žaidėjai bandė situaciją taisyti tolimais metimais, kas jiems iš dalies neblogai sekėsi. Tikslą pasiekė 3 metimai iš 7. Vistik, blogiau žaisdami baudos aikštelėjė jie prieš ilgąją pertrauką turėjo net 25-ių taškų deficitą.

Po petraukos didesnių pasikeitimų neįvyko. Sužaidus 4 minutes tarpusavyje susistumdė Egidijus Paškauskas („Kauno švara & KRG“) ir Nerijus Gricius („Korio grupė“). Savo draugo gelbėti nuo atsarginių suolelio puolė Laimis Petraitis („Korio grupė“), kuris už savo grubius veiksmus buvo nubaustas diskvalifikacinę pražangą. Abu konflikto kaltininkai apsiribojo techninėmis pražangomis. Prieš paskutinį kėlinį komandas jau skyrė nepadorus – 38-ių taškų barjeras.

Lemiamajame kėlinyje svečiai visiškai atsipalaidavo ir perleido iniciatvyą šeimininkams. Pastarieji vien per šį kėlinį pelnė beveik tiek pat taškų (29) kiek per pirmus tris. Būtent dėka gerai sužaistos paskutinės rungtynių atkarpos, „Kauno švara & KRG“ išvengė įspūdingo sutriuškinimo ir pralaimėjo „tik“ 17-os taškų persvara – 60:77.

Šeimininkų treneris teisėjų darbą įvertino 6-iais balais, o svečių – 9-iais.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Nerijus Paulauskas, pelnęs 26 taškus, „pavogęs“ 10 kamuolių ir dar pridėjęs 7 atkovotus kamuolius ( 39 naud.kfc.). 18 taškų ir 12 sugriebtų kamuolių pridėjo Laimonas Zvegas ( 30 naud.kfc.). 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių Nerijaus Griciaus sąskaitoje ( 21 naud.kfc.).

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Ramūnas Bagdonas, įmetęs 27 taškus ( 20 naud.kfc.). 17 pridėjo Dainius Kazlauskas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Nerijus Jaškūnas trumpai ir aiškiai pasakė: „Mes esame stipresni ir tiek“.

"Korio grupės" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 12:46 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 13:07 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo ir "Kauno vandenų" ekipos (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)