TORNADO - 90 & RUSTEDA vs ISM (71:54)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 13:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Pirmoji "Tornado 90 - Rusteda" pergalė

Su kamuoliu rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas Ž.Danielius
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 16:20 val., peržiūros: 4222
Šiandien (04.01) Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje nesunkią pergalę, rezultatu 71:54 (20:10, 17:7, 15:23, 19:14) iškovojo aikštės šeimininkai "Tornado 90 – Rusteda" ekipa. "ISM" komanda pirmavo tik vieną kartą, pačioje rungtynių pradžioje.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu su bauda pradėjo šeimininkų kapitonas S.Laskevičius. Netrukus priešininkų ekipos narys A.Žukauskas atsakė taikliu tolimu metimu, o po A.Adamonio dvitaškio svečiai pirmąjį ir vienintelį kartą rungtynėse išsiveržia į priekį – 3:5. Po to iki ketvirčio pabaigos sekė
"Tornado 90 – Rustedos" ekipos spurtas 17:5 ir namų ekipa, po pirmojo kėlinio turi solidžią 10 taškų persvarą – 20:10.

Antrąjį ir patį nesėkmingiausia kėlinį "ISM" pradėjo taikliu K.Vyšniausko tritaškiu. Vėliau veržliai ir agresyviai rungtyniavę šeimininkai užčiaupė varžovų snaiperius gynyboje, patys protingai žaisdami puolime dar 10 taškų padidino savo atotrūkį nuo oponentų – 37:17.

Po ilgosios pertraukos Tornado ekipa atrodė šiek tiek apsnūdus, tuo tarpu "ISM" įgavo antrąjį kvėpavimą. V.Starodubcevo (per šį kėlinį pelniusio 13 iš 23 taškų) vedama svečių komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 12 taškų (52:40) ir atkurti šiokią tokią intrigą.

Visgi paskutinįjį ketvirtį K.Naruševičiaus auklėtiniai pradėjo labiau susikaupę ir atstatė saugesnę persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms 5 pražangą gavęs K.Vyšniauskas už replikas rungtynių arbitrams buvo nubaustas ir technine pražanga. Galutinę pergalę rezultatu 71:54 iškovojo geriau rungtynėms pasiruošę
"Tornado 90 – Rustedos" krepšininkai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Ž.Danielius (
6/7 (86%) – dvitaškiai, 9 atk. kam., 5 išpr. pražangos), Š.Zaplockis – 13 tšk. (4/5 (80%) – dvitaškiai, 8 atk. kam., 5 išpr. pražangos), M.Kleiza – 10 tšk.

"ISM" komandoje daugiausiai taškų pelnė
V.Starodubcevas – 15 (7/11 (64%) – dvitaškiai), S.Korolkov – 11 tšk. (5 rezultatyvus perdavimai), A.Žukauskas – 8 tšk., A.Juozapaitis – 7 tšk. (11 atk. kam.)
"Tornado-90 & Rusteda" žengia toliau (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:13 val.)"Tornado - 90 & Rusteda" iškovojo antrąją pergalę (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 15:33 val.)"Eurolexis" perlipo "Tornado -Rusteda" barjerą (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 01:12 val.)"UAB KTU" nesunkiai nugelėjo "Tornado-90 & Rusteda" ekipą (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)Antroji "UAB KTU" pergalė Mažojoje Mero taurėje (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:23 val.)Įspūdingas "Kautros" startas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)