ŠAKIŲ "KK SPLITAS" vs BC ŽALVARIS (95:45)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 18:00 val. @ KMAIK, Kauno raj. Girionys, Liepų g. 1

Šakių KK "Splitas" be gailesčio sutriuškino "TrioBet"

2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 20:22 val., peržiūros: 7296

Šiandien, gegužės 8-ąją Girionių KMAIK sporto arenoje vyko "Respublikos" taurės turnyro rungtynės, kuriose Šakių KK "Splitas" priėmė itin negausiai susirinkusią "Triobet" komandą. Pergalę užtikrintu rezultatu pelnė Šeimininkų komanda, nugalėjusi "Triobet" rezultatu 95:45.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo Šakių komandos įspūdinga gynyba, kuri priešininkams per visą kėlinį leido įmesti vos 6 taškus, tuo tarpu patys atakuodami kur kas užtikrinčiau tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos, per kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 26:6, susikraudami dvidešimties taškų persvarą.

Nors antrasis kėlinys buvo šiek tiek rezultatyvesnis svečių ekipai, tačiau KK "Splitas" nustelbė varžovus, atkovoję net 16 kamuolių, kai oponentų rezultatas buvo kur kas kuklesnis – vos 4 atsikovoti kamuoliai. Gausus Šakių komandos atsarginių žaidėjų suolelis nuolatos laidė šmaikščias replikas aikštelėje esantiems komandos draugams, tuo leisdami suprasti, jog šiandienos rungtynės jiems tėra tik lengvas pasivaikščiojimas prieš vos penkis į rungtynes atvykusius varžovus. Po rezultatyviausio kėlinio svečių komandai, rezultatas buvo 54:16.

Trečiasis ketvirtis buvo bene atkakliausias iš visų, kadangi per kėlinį abi komandos įmetė po vienodai taškų – 16, tačiau šį sykį atkovotais kamuoliais išsiskyrė "Triobet" komanda (14 prieš 9), tačiau pataikė tik 6 dvitaškius metimus iš 19, o po kėlinio rezultatas tapo 70:32.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje abi komandos jau buvo nusiteikusios tik išspręsti formalumus – sulaukti finalinės dvikovos sirenos, o šeimininkų komanda vėl prisiminė ką išdarinėjo per pirmąją rungtynių pusę, todėl svarstyklės dar labiau nusviro KK "Splitas" naudai, o kėlinys baigėsi rezultatu 25:13.

Šakių KK "Splito" vienas iš lyderių J.Stanaitis teigė, kad komanda ir tikėjosi pergalės, ir pergalės priežastimis įvardino galbūt didesnę patirtį prieš jauną priešininkų komandą.

"Triobet" komandos strategas J.Kaškelis dėl pralaimėjimo kaltino nesusirinkusią komandą, pirmojoje rungtynių pusėje atsipalaidavimą po krepšiu gynyboje bei netaiklius metimus, kai antrojoje pusėje kažką keisti buvo jau vėlu. Taip pat komandos vadovas pabrėžė prastas sąlygas rungtyniauti mažoje salėje.

Nugalėtojų komandoje labiausiai pasižymėjo E.Žukas, pelnęs 23 taškus ir surinkęs dvigubą dublį. Nekukliai prie pergalės prisidėjo J.Stanaitis ir A.Stanaitis, atitinkamai pelnę 20 ir 17 taškų. Pirmajame kėlinyje įspūdingais dėjimais E.Žukas, o paskutiniame ketvirtyje po ne ką prasčiau kamuolį "įkrovė" J.Stanaitis, o A.Stanaitis galingu šuoliu dėjimą atliko net su varžovo pražanga.

"Triobet" ekipoje rezultatyviausias buvo J.Kaškelis, pelnęs 15 taškų bei atlikęs dvigubą dublį, kurį įsirašė ir R.Narkevičius, įmetęs 11 taškų. Dar 12 taškų pridėjo P.Mickūnas.

Šakių "KK Splitas" savo tritaškiais metimais nužudė "Kauno kvarcą" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Šakių "KK Splitas" pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:34 val.)"ICE" įrodė savo pranašumą prieš "Triobet" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:53 val.)"Kamesta" nesunkiai nugalėjo "Triobet" jaunimą (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 00:22 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė Šakių "KK Splitas" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Nerezultatyviose rungtynėse labai sunkią pergalę iškovojo ir į kitą etapą toliau žingsniuoja "Radijas Tau" komanda (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:20 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę šventė "Kauno Vandenys" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 21:17 val.) „Kauno Kvarcas“ nugalėjo „Triobet“ komandą (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Triobet" ekipa pasiekė sunkią pergalę (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:48 val.)