Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla vs Stakliškių vidurinė mokykla (73:55)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę

2009 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 18:34 val., peržiūros: 5812

Šiandien(03.26) Kaišiadoryse, krepšinis.net turnyre, Pietryčių pogrupyje susitiko, Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinė mokykla"(šeimininkai) ir Stakliškių vidurinė mokykla(svečiai). Po ganėtinai įtemptų rungtynių, ketvirtajame kėlinuke šeimininkai įrodę savo pranašumą laimėjo rezultatu 73:55.

Rungtynės prasidėjo įtemptai, taškas į tašką. Abi komandos žaidė greitą krepšinį. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą, jį laimėdami 14:17. Antrasis kėlinukas nieko nesiskyrė nuo pirmojo, Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinė mokykla"(šeimininkai) Tomo Bumbuevičiaus vedini išlygino rezultatą antrajam ketvirčiui besibaigiant. Lygiam rezultatui 34:34 abi komandos išėjo ilsėtis.

Po pertraukos rezultatas buvo tai vienos, tai kitos komandos naudai, žaidimas nuo paskutiniųjų dviejų kėlinių nesiskyrė. Bet išbėgus į ketvirtąjį kėlinį, Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinė mokykla" suaktyvino gynybą ir laimėją atkarpą 16:2, išplėšė iš varžovų taip reikalingą pergalę 73:55.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė savo naudingumu Tomas Bumbulevičius ir Laimonas Alionis po 22taškus.

Pralaimėjųsių komandoje naudingiausias buvo Paulius Lučka(14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai).

Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)Karštas namų sienų palaikymas nepadėjo "Stakliškių vidurinei mokyklai" iškovoti antrosios pergalės iš eilės (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:16 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla palaužė svečius iš Stakliškių (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:02 val.)Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)Antroji Prienų "Žiburio" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:41 val.)Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)„Prienų Žiburio gimnazija“ nesunkiai įveikė varžovus iš Stakliškių (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:22 val.)