REGITRA & SANISTAL KG vs AGAVA & ASS E+H (68:37)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Regitra & Sanistal KG“ sutriuškino „Agavą & ASS E+H“

2010 vasario 10 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 5038

Trečiadienį, Vasario 10 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, „Įmonių“ lygos varžybas žaidė aikštės šeimininkai „Regitra & Sanistal KG“ ir svečiai „Agava & ASS E+H“. Jau nuo pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmuosius du kėlinukus svečiai dar alsavo savo varžovams į nugarą, tačiau po ilgosios pertraukos jų žaidimas visiškai išsiderino ir jiems teko pripažinti, jog varžovai yra visa galva aukštesni. Rungtynės baigėsi rezultatu 68 : 73.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką. Svečiai pirmąsias minutes netgi turėjo iniciatyvą, tačiau įpusėjus kėlinukui, aikštelės šeimininkai spurtavo (9 : 0) ir pradėjo diktuoti savo sąlygas. „Regitra & Sanistal KG“ tiesiog preciziškai gynėsi – taip priversdami varžovus atakuoti iš nepatogių padėčių. Viską susumavus, jau pirmajame kėlinuke jie įgijo pelnytą 9 taškų pranašumą (19 : 10) .

Antrąjį kėlinuką geriau sužaidė svečiai. Dėka komandos lyderio Marijaus Dimšos, kuris puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių bei darė taškus, „Agava & ASS E+H“ sugebėjo atsigauti po tragiško pirmojo ketvirčio. Abi komandos arė gynyboje, tačiau puolime joms sekėsi nekaip. Svečiams ryškiai trūko įžaidėjo, kuris galėtų sustyguoti komandos žaidimą ir išvesti žaidėjus į patogias padėtis metimui. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškai – 30 : 23.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai ėmė dominuoti aikštelėje. „Regitra & Sanistal KG“ žaidėjai buvo daug greitesni bei apibėginėjo savo varžovus. Puikiai gindamiesi bei regzdami vieną greitą ataką po kitos, jie sugebėjo įgyti jau solidų 19 taškų pranašumą – 50 : 31.

Finalinis ketvirtis tebuvo formalumas. Komandų žaidimas nesikeitė – aikštelės šeimininkai vis dar atrodė daug pranašesni nei varžovai. Jų gynyba atrodė tarsi neįveikiama siena varžovams – per du paskutiniuosius ketvirčius „Agava & ASS E+H“ tesugebėjo pelnyti 14 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 68 : 37.

„Regitra & Sanistal KG“ treneris : „Gerai sulošėme. Komanda buvo nusiteikusi kovingai, pasiteisino gynybos taktikų keitinėjimas varžybų eigoje. Iš esmės – geras mačas. “

„Agava & ASS E+H“ treneris: ,, Varžovai buvo greitesni, nesugebėjome apsiginti – jie tiesiog apibėgo mus. Mums labai nekrito, kas nepasakytina apie priešininkus. "Rezultatyviausi žaidėjai: „Regitra & Sanistal KG“: M.Masilionis 18 (4 atk. kam.) , „Agava & ASS E+H“: M.Dimša 20 (12 atk. kam.)

„Regitra & Sanistal KG“ rungtynių pabaigoje įveikė „Agava & ASS E+H“ komandą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)„Regitra & Sanistal KG” atsirevanšavo „Celsis & LTC” krepšininkams (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Regitra & Sanistal KG" svečiuose sutriuškino "Club 9 & Bioprojektas" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė (2009 spalio 30 d., penktadienis, 19:32 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Regitrai & Sanistal KG" energijos užteko daugiau, negu "Kauno energijai" (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 21:48 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 10 d., trečiadienis, 21:01 val.)