SK DAINAVA vs KAUNO SRC (70:76)Kauno Mero taurė 2009 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2009 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

„Kauno Mero taurės“ Mažojo turnyro trečiosios vietos nugalėtojai „Kauno SRC“ ekipa

Algirdo Žadeikio griežti treniravimo metodai nenuėjo perniek:)
2009 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 18:52 val., peržiūros: 6373

Šio šeštadienio popietę „VDU“ sporto salėje „Kauno Mero taurės“ Mažajame turnyre susitiko „SK Dainava“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai) ekipos. Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Pirmąją pusę svečiai žaidė daugiau atsipalaidavę, todėl beveik visą laiką turėjo būti besivejančios ekipos vaidmenyje. Antroje varžybų pusėje šeimininkai pradėjo dažniau klysti , o svečiai žaisdami komandinį žaidimą sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę. Likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos du taškai. Tačiau pritrūkę jėgų ,bei sėkmės „SK Dainavos“ žaidėjai pradėjo klysti ir šaudyti pro šalį. Išnaudodami varžovų prasiženginėjimo taktiką „Kauno SRC“ krepšininkai sugebėjo atsiplėšti ir iškovoti „Kauno Mero taurės“ Mažojo turnyro trečiąją vietą 70:76 (23:18, 14:14, 19:25, 14:19).

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos pradėjo žaisti greitą, atvirą krepšinį ir iš pradžių geriau sekėsi „Kauno SRC“ ekipai , kuri startavo atkarpa 4:0. Kėlinio viduryje „SK Dainavai“ pavyko pataikyti ir sėkmingiau apsiginti. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atkarpomis, o rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 23:18.

Antrasis kėlinys pademonstravo labai vienodą ekipų žaidimą. Sėkmingiau ketvirtį pradėjo šeimininkai. Po rezultatyviai sužaistos atkarpos jiems pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio 37:26. Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Kauno SRC“ ekipa atstatė turėtą deficitą , o bendras rezultatas buvo 37:32.

Po ilgosios pertraukos prabilo svečių snaiperiai. Vedama V.Undraičio „Kauno SRC“ sugebėjo pranašumą persverti į savo pusę 39:40. Šeimininkams pirmoje kėlinio pusėje sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovų krepšio. Antroje kėlinio pusėje komandų žaidimas išsilygino. Likus mažiau nei minutei komandas dar skyrė 7 taškai , tačiau sužaidę paskutiniąsias trisdešimt sekundžių „sausai“ „Kauno SRC“ leido varžovams priartėti iki vieno taško 56:57.

Paskutinis kėlinys žadėjo labai intriguojančią varžybų pabaigą. Sėkmingiau ketvirtas ketvirtis prasidėjo svečiams. Pelnę keturis taškus be atsako jie padidino savo persvarą iki 5 taškų. Kėlinio viduryje persvara siekė vos tris taškus , o šeimininkai ją bandė panaikinti tolimais metimas. Nesėkmingai „šaudydami“ tolimus metimus „SK Dainava“ nesugebėjo mažinti deficito, bet demonstruodami gerą gynybą jie neleido savo varžovams bėgti toliau. Iki rungtynių pabaigos likus minutei labai svarbų tolimą metimą pataikė „Kauno SRC“ vienas iš lyderių M.Kandrotas ir padidino savo ekipos pranašumą iki 6 taškų. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko nieko padaryti ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir atsisveikinti su prizine vieta. Rungtynes rezultatu 70:76 laimėjo ir trečiąją vietą „Kauno Mero taurės“ Mažajame turnyre iškovojo „Kauno SRC“ ekipa.

Po varžybų bandytas pakalbinti pralaimėjusios ekipos treneris buvo labai blogos nuotaikos ir varžybas komentuoti atsisakė.

Nugalėtojų strategas buvo nusiteikęs kalbėti ir paklaustas, kas nulėmė pergalę, jis teigė : „ – Pergalę šiandienos varžybose nulėmė pakilęs noras laimėti antroje varžybų pusėje.“ Paklaustas, kodėl ekipa taip vangiai pradėjo varžybas, treneris atsakė „ – Blankiai atrodome jau ne pirmose varžybose ir vis nepagaunam tos pačios geriausios formos. Komandai reikalingos treniruotės , nes po vasaros ekipa vis neranda savo žaidimo.“

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju buvo pripažintas „SK Dainavos“ žaidėjas Simonas Pupkevičius surinkęs 23 naudingumo balus ir atlikęs dvigubą dublį (18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Kauno "SRC" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą svečiuose prieš "Kamesta" ekipą (2009 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:47 val.)"SK Vilkai" pergalingai pradėjo "Kauno Mero taurės" pirmenybes (2009 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"SK Dainava" iškopė į "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalį (2009 spalio 11 d., sekmadienis, 19:18 val.)Kauno "SRC" namuose iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Colts" (2009 rugsėjo 22 d., antradienis, 20:52 val.)"Ekodora" be didesnio vargo iškopė į "Kauno Mero mažosios taurės" finalą (2009 spalio 19 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Radijas Tau" antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir nebepaleido jos iš rankų (2009 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Baltvesa" parklupdė "Kauno SRC" ir atvėrė duris į finalą (2009 spalio 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)"SK Dainava" iškovojo pirmąją pergalę (2009 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 19:24 val.)"Kauno SRC" tik ketvirtame kėlinuke palaužė "BC Žalvaris" ekipą (2009 spalio 14 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Kauno SRC" nesugebėjo sustabdyti greitojo "ESS" puolimo (2009 spalio 04 d., sekmadienis, 22:57 val.)