ERA+ETERNIT vs ATLETAS (72:60)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Era+ Eternit" toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Ramūnas Stackevičius dėl kamuolio kovoja su Maratu Jankausku
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 6446
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos E pogrupyje "Era+ Eternit" savoje aikštėje priėmė "Atleto" komandą. Pirmojoje šių ekipų akistatoje "Era+ Eternit" sutriuškino veržovus net 44 taškų skirtumu. Šiandien rungtynės vyko daug atkakliau. "Atleto" krepšininkai viso susitikimo metu kvėpavo varžovams į nugarą, bet paskutiniajame kėlinyje pritrūkę jėgų svečiai nebesugebėjo atkakliau pakovoti dėl pergalės ir šeimininkai iškovojo antrąją pergalę antrajame etape rezultatu 72:60.

Susitikimo pradžioje vyravo greitas, padrikas bei nerezultatyvus krepšinis. Pirmieji savo žaidimą sustygavo
"Era+ Eternit" krepšininkai ir pelnę aštuonis taškus be atsako išsiveržė į priekį. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo tais pačiais aštuoniais taškais – 18:10.

Antrasis kėlinys vyko banguotai. Ketvirtis prasidėjo dviem "Era+ Eternit" tritaškiais iš eilės. "Atletas" nepalūžo ir pelnę devynis taškus iš eilės aptirpdė skirtumą. Kėlinuko pabaiga vėl priklausė šeimininkams, kurie įvairiapusiškai puldami atstatė dviženklį pranašumą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 37:26.

Po pertraukos geriau sekėsi svečiams, kurie pasinaudoję priešininkų nervingumu ir dviem techninėm pražangom buvo priartėję iki keturių taškų. Prieš lemiamą ketvirtį "Era+ Eternit" pirmavo šešiais taškais – 55:49.

Šeimininkai suprasdami, kad dar ne viskas šioje dvikovoje aišku nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios žaidė susikaupę ir didino savo atotrūkį. Regis, atletiečiams pradėjo stigti jėgų, tuo labiau, kad jų lyderis Donatas Pugžlys žaidė antras rungtynes iš eilės. Kad ir kaip svečiai besistengė, jiems nepavyko pakreipti susitikimo sau naudinga linkme ir "Era+ Eternit" šventė pergalę rezultatu 72:60.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas kalbėjo: "Nervingos rungtynės. Pirmą kartą žaidžiant su šia komanda laimėjome dideliu skirtumu, todėl šiandien buvo sunku susikaupti bei nusiteikti kovai. Noriu pagirti varžovus, kurie yra tikrai gera komanda."

"Era+ Eternit" gretose 19 taškų pelnė Donaldas Jankauskas, po 14 – Remigijus Kazulis ir Tadas Beržinskas.

"Atleto" ekipoje 24 taškus surinko Donatas Pugžlys (9 atk. k.), 11 – Laurynas Kalėda.

Šeimininkai rungtynių teisėjams už pirmus du kėlinius skyrė po 10, o už likusius du 0 balų, tad bendras arbitrų įvertinimas 5. Svečiai teisėjams skyrė po 10 balų.
"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)Triuškinanti "Era+Eternit" pergalė (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:34 val.)"Era + Eternit" tęsia pergalių odisėją, kurioje gausu ir rekordų (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Era+Eternit" namuose sutriuškino "Piliuoną" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Era + Eternit" tapo per rungtynes daugiausiai tritaškių metimų pataikiusia lygos komanda (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Era+Eternit" išvykoje nugalėjo "Atletą" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:13 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Krepšinis.net" 70 taškų skirtumu (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Era+Eternit" nesunkiai įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp gėlių" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:40 val.)"Era + Eternit" pateko į "Aukso" lygos finalą (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:51 val.)