ERA+ETERNIT vs KREPSINIS.NET (104:34)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Era+Eternit" sutriuškino "Krepšinis.net" 70 taškų skirtumu

Tado Beržinsko blokas varžovui
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 7071
šį vakarą Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje vykusiame mače "Era+Eternit" nušlavė "Krepšinis.net" ekipą rezultatu 104-34.

Jau pirmasis kėlinukas pasibaigęs šeimininkų 13 taškų persvara "Krepšinis.net" ekipai nieko gero nežadėjo. Svečių gretose pasižymėję A.Sutkus, A.Bičius, ir V.Žemaitis vėliau nutilo ilgam.

Antrasis kėlinys buvo neįtikėtinas. Per 9-nias su puse minutės besivejantieji neįmetė nei vieno taško, kai tuo tarpu šeimininkai gerokai pasismagino ir nesikuklindami pelnė 23 taškus. Baiginėjantis kėliniui A.Vanagas išprovokavo pražangą ir pelnė pirmajį tašką savo komandai 10-ies minučių laikotarpyje. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 49-14.

Trečiąjame ketvirtyje šeimininkai toliau nemažino žaidimo tempo ir uraganinėmis atakomis apgulė varžovų krepšį. Prie komandos prisijungęs M.Butvilas pelnė 13 taškų. Jam puikiai talkino vikrusis L.Kaziulis, įmetęs 12 taškų. Kėlinio rezultatas 36-11.

Ketvirtąjame kėlinyje "Krepšinis.net" nenuleido rankų ir stengėsi nors kiek sumažinti persvarą laidydami tritaškius, kurie dažniausiai skriejo pro šalį. Po lengvos kovos "Era+Eternit" šventė pergalę rezultatu 104-34.

Nugalėtojai teisėjams skyrė po 10 balų. Paklausus trenerių Dainiaus Palivono ir Ričardo Kudarausko ką mano apie varžybas išgirdome:
-Priešininkas buvo labai nelygiavertis. Ši pirmoji pergalė mūsų komandai buva gera treniruotė prieš artėjančius mačus. Taip pat šią pergalę skiriame Ž.Kuklieriui, kuris gydosi nosies traumą ligoninėje.

"Krepšinis.net" ekipa teisėjus įvertino 9 balais. Jų treneris Šarūnas Sobolis teigė:
-Tai pirmosios mūsų varžybos, buvome nesusikaupę. Ateityje stengsimės sužaisti geriau.
""""""""""""""
"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Krepšinis.net" ekipą (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 19:53 val.)"Era+Eternit" namuose sutriuškino "Piliuoną" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Dumblas" be didesnio vargo suvystė "Krepšinis.net" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:24 val.)"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)Po atkaklios kovos "Piliuonos" pergalė prieš "Krepšinis.net" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)"Era+Eternit" nesunkiai įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp gėlių" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:40 val.)"Dumblas" be didesnių komplikacijų susitvarkė su "Krepšiniu.net" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 22:55 val.)Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Krepsinis.net" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:51 val.)"KTK" laimėjo ketvirtą kėlinį ir įsirašė pergalę prieš "Krepšinis.net" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)"Era+ Eternit" sutriuškino "Kauno SRC" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 22:26 val.)