VIČI vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (40:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči"

2012 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 2212

Lapkričio 5 dieną, pirmadienį, Kauno "Švaros" salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių dvikova tarp namuose žaidusių "Viči" ir startuojančių čempionate "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos". Jau pirmame kėlinyje svečiai pasiuntė "Viči" į nokdauną, nutoldami 21 taško skirtumu. Po didžiosios pertraukos "Viči" padėtis vis labiau komplikavosi ir nuaidėjęs finalinis švilpukas skelbė triuškinančią "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" pergalę rezultatu 40:83.

Rungtynių taškų kraitį pirmieji atidarė Viči (1:0), tačiau vėliau jų puolimas ėmė buksuoti ir po 4 minučių kovos aikštės šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės rezultatui tapus 1:11. Tiesa ir po jos aikštėje tęsėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" dominavimas ir išnaudoję varžovų sąstingio minutes svečiai ketvirčio pabaigoje nutolo rezultatu 1:24. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis "Viči" puolimą prikėlė A.Veverskis, bet jo dvitaškis buvo menka paguoda, kadangi po pirmojo kėlinio rezultatas kalbėjo pats už save – 3:24.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. Padrikas "Viči" atakas pakeitė gudrus žaidimas negailint perdavimų komandos draugams ir aikštės šeimininkų puolimas tapo pastebimai vaisingesnis. Tiesa gynyboje jiems vis dar sunkiai sekėsi stabdyti "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" ir deficitas beveik stovėjo vietoje. Visgi šiame ketvirtyje "Viči" sugebėjo minimaliai sušvelninti atsilikimą ir įpusėjus mačui komandas skyrė 20 taškų – 22:42.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos rungtyniavo blankokai ir per pirmąsias 4 minutes surinko vos po 2 taškus. Visgi kėlinio viduryje "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nutraukė šį trumpalaikį nesėkmių periodą ir smogė dar vienu spurtu 0:9, po kurio skirtumas šoktelėjo iki 29 taškų (24:53). Ketvirčio tiesiojoje svečiai dar labiau padidino pranašumą ir po trijų kėlinių nepaliko jokios intrigos – 28:60.

Paskutinį kėlinį komandos pradėjo apsikeitimu dvitaškiais, tačiau netrukus "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ėmė dėlioti paskutinius taškus šiame susitikime. Įsismaginę svečių snaiperiai iniciavo spurtą 2:12, po kurio "Viči" deficitas tapo ganėtinai nepadorus (32:74). Per likusį laiką didelių pokyčių neįvyko ir "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" šventė užtikrintą pergalę rezultatu 40:83.

Vytas Mikuckis ("Jaunalietuvių Sporto Organizacija")

"Vyrai nuo pat pradžių susikaupę buvo, o kas svarbiausia – gerai gynėsi. Buvom nusiteikę intensyviai gintis. Sekėsi gynyboje, o kada gynyboje sekasi, ir užpulti lengviau. Visi šiandien gavo pažaisti, stengėsi ir pavyko pasiekti užtikrintą pergalę."

"Viči" po rungtynių pasveikino priešininkus su pergale.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė K.Ribikauskas (21 tšk., 9 atk. k.), D.Kisielius (17 tšk., 5 rez. per.), S.Kochanenko (15 tšk.) ir T.Navickas (9 tšk., 10 atk. k., 4 bl.).

"Viči" ekipoje išsiskyrė V.Štaupas (11 tšk., 10 atk. k.), E.Remeikis (10 tšk.), T.V.spenderis (7 tšk.) ir N.Stanišauskas (6 tšk.).

Kaip jau buvo minėta "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" šiose rungtynėse startavo šių metų "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse. Tuo tarp "Viči" tai jau buvo trečioji dvikova šį sezoną ir trečioji nesėkmė.

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neturėjo vargo rungtynėse su „Dentist team“ ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:16 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)